Rolnicy. Podlasie - nowy odcinek
FOKUS TV/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 3 Kwietnia 2021

"Rolnicy. Podlasie": Trudne decyzje i ciężka praca. "Weterynarza nic nie przeraża" 

Program "Rolnicy. Podlasie" z sezonu na sezon zyskiwał coraz większą popularność, stając się prawdziwym hitem. Widzowie już od połowy marca mogą na bieżąco dowiadywać się, co się dzieje u rolników z Podlasia. Już jutro stacja Fokus TV wyemituje kolejny odcinek (o nowej godzinie), a co będzie można w nim zobaczyć? Z pewnością w Plutyczach nie zabraknie ciężkiej pracy, natomiast u Maćka z Kundzicz przyjdzie czas na podjęcie trudnych decyzji.

Trzeci odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" został srogo oceniony przez widzów. Kolejny raz po emisji nowego odcinka pojawiło się wiele komentarzy, internauci byli rozczarowani, że niewiele się działo. O ostatnim odcinku można przeczytać >tutaj<. Więcej emocji z pewnością pojawi się podczas jutrzejszej emisji czwartego odcinka programu "Rolnicy. Podlasie".

Gienek zdradzi więcej?

Już w zapowiedzi, która pojawiła się po trzecim odcinku widzowie mogli usłyszeć szczere wyznanie Gienka Onopiuka. Rolnik z Podlasia odwoływał się do swoich wspomnień i mówił o snach, które cały czas do niego wracają. Gienek wspominał swoją zmarłą córkę, Justynkę. W najnowszym odcinku spodziewać się można pełnych emisji wyznań rolnika.

Janików: pożar zajął budynki, płody rolne i maszyny. Rolnik zemdlał z przerażeniaJaników: pożar zajął budynki, płody rolne i maszyny. Rolnik zemdlał z przerażeniaCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Oprócz wspomnień Gienka w Plutyczach będzie można zobaczyć rolników przy pracy. Na miejscu pojawi się Bogdan, który kolejny raz wyciągnie pomocną dłoń do Gienka i Andrzeja. Co będzie działo się w Plutyczach? Jak można zobaczyć na krótkim zwiastunie, rolnicy zajmą się kolczykowaniem krów, co przysporzy niemało problemów.

- Krowa nie może chodzić w samopas, bo musi mieć nadany numer- mówił Andrzej przed kamerami.

"Weterynarza nic nie przeraża"

Natomiast u Maćka z Kundzicz przyjdzie pora na podjęcie ciężkich decyzji. Rolnik razem z weterynarzem Agnieszką będą decydować o zabiegach u byków.

- Jest takie powiedzenie, że weterynarza nic nie przeraża, także ahoj przygodo - można usłyszeć w zapowiedzi nowego odcinka.

Zmiana godziny emisji "Rolnicy. Podlasie"

Co więcej, stacja Fokus TV zapowiedziała, że jutrzejszy odcinek odbędzie się o innej godzinie niż zazwyczaj. Widzowie będą mieli szansę zobaczyć kolejną odsłonę swojego ulubionego programu w niedzielę o godzinie 20:15 na kanale Fokus TV.

Poniżej zamieszczamy zapowiedź jutrzejszego odcinka.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: YouTube/FokusTV, Interia

Następny artykuł