RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - trzeci odcinek

FOKUS TV/YouTube

Kolejny odcinek "Rolnicy. Podlasie". "Emocje jak na grzybobraniu"

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Wczoraj premierę miał trzeci odcinek nowego sezonu "Rolnicy. Podlasie". Bijący rekordy popularności program z sezonu na sezon zaczął przyciągać coraz większą widownię, a wraz z nią w sieci szeroko komentowane są nowe odsłony programu. W mediach

Zgodnie z tym, czego można było dowiedzieć się z krótkiej zapowiedzi trzeciego odcinka w Plutyczach pojawił się niemały problem, gdy podczas przepędzania krów uciekła jedna z nich, a w ślad za nią cielak. Zdenerwowany Andrzej biegał za zwierzętami, a w tym czasie jego ojciec wszystko czujnie obserwował. Jak zgodnie przyznali rolnicy, jedynie z tą krową są jakiekolwiek problemy. Przed kamerami Andrzej nazwał ją nawet "durnowatą". 

Cała pogoń za krową trwała blisko dwie godziny. Po tym, jak udało się szczęśliwe powrócić do gospodarstwa rolnicy z Plutycz zaczęli karmić zwierzęta. Jednym z zabawniejszych momentów, przynajmniej dla Andrzeja, był czas, w którym jego ojciec podczas śrutowania został obsypany. Widzowie w trzecim odcinku "Rolnicy. Podlasie" mogli także posłuchać, jak Gienek wspomina swojego ojca. Oprócz losów Gienka i Andrzeja widzowie mieli także okazję zobaczyć, jak Agnieszka i Jarek pracują w gospodarstwie. Rolników w ostatnim odcinku wspierali Karol i Sylwia.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

[EMBED-3]

"Emocje jak na grzybobraniu"

Już po emisji pierwszego odcinka nowego sezonu "Rolnicy. Podlasie" pojawiły się komentarze internautów, z których wynikało, że premierowa odsłona serialu nie wszystkim przypadła do gustu. Fani pisali, że pierwszy odcinek był nudny, jednak liczyli na to, że w następnych odcinkach będzie "dziać się więcej". Niestety, jak można przeczytać na jeden z facebookowych grup, widzowie nadal nudzą się podczas emisji. 

- Szału nie ma - napisał jeden z widzów.

- Lipa jest - którtko podsumowała następna osoba. 

- Mi się wydaje, że poprzedni sezon był bardziej interesujący. Brakowało mi Emilki. Myślę, że pomału się rozkręci - dodała kolejna osoba.

- W tej trzeciej serii to emocje jak na grzybobraniu - napisał internauta. 

Jednak część widzów zauważyła, że "Rolnicy. Podlasie" przedstawiają to, jak wygląda życie na wsi i praca rolników, co nie zawsze będzie pełne emocji i nie w każdym przypadku spełni oczekiwana wszystkich widzów. 

Zauważalny brak jednego wątku 

Jak zauważają fani, w ostatnim odcinku znowu zabrakło kamer, które pokazałyby, co dzieje się w Laszkach. Zarówno we wczorajszym, jak i zeszłotygodniowym odcinku "Rolnicy. Podlasie" fani nie dowiedzieli się niczego nowego o jednej z ulubionych bohaterek całej serii - Emilce. Jak wiadomo, młoda rolniczka obecnie spodziewa się dziecka, o czym pisaliśmy >tutaj<. Widzowie mają jednak nadzieję, że w następnych odcinkach serii będą mogli w końcu "odwiedzić" Laszki i na własne oczy zobaczyć, jak dalej toczą się losy rolniczki i jej rodziny. 

Fot. Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook, Eska

Aneta WasilewskaAutor

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

Gienek i Andrzej - AGROunia

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc

Czytaj więcej >

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
belarka

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

Czytaj więcej >
ranczo laszki emilia

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka

Czytaj więcej >