Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Małopolska: Tragiczny wypadek. Zginął 48-latek przygnieciony przez ciągnik
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:33

Małopolska: Tragiczny wypadek. Zginął 48-latek przygnieciony przez ciągnik

Ciągnik - traktorzysta
Ochotnicza Straż Pożarna w Łukowicy/facebook

Jak poinformowali strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia, pod ciągnikiem rolniczym znajdował się przygnieciony mężczyzna. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na facebookowej stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowicy, obrażenia poniesione przez mężczyznę były na tyle rozległe, że po przybyciu miejsce wypadku, nie udało się uratować życia traktorzysty.

Na miejscu wypadku pojawiły się zastępy straży z OSP Łukowica, OSP Jastrzębie oraz PSP Limanowa, oraz policja i pogotowie ratunkowe. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-5]

Strażacy żegnają swojego kolegę 

Jak się okazało, tragicznie zmarłym traktorzystą okazał się druh Andrzej Koszut z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębiu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych strażacy przekazali rodzinie zmarłego kondolencje. 

- Z wielkim smutkiem informujemy, że dnia 30.03.2021 w wieku 48 lat w tragicznym wypadku zginął nasz druh Andrzej Koszut. Rodzinie naszego zmarłego strażaka składamy najgłębsze wyrazy współczucia. Andrzeju niech święty Florian przyjmie Cię na swoją służbę - pożegnali kolegę strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębiu.

Policja zbada okoliczności zdarzenia 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję, 48-latek z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu, na skutek czego ciągnik rolniczy się przewrócił, przygniatając mężczyznę.

Na miejscu zdarzenia działania oraz oględziny pojazdu przeprowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza. Co więcej, jak przekazała asp. Jolanta Batko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej w rozmowie z portalem limanowa.in. ciało zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Łukowicy/facebook

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook/ Ochotnicza Straż Pożarna w Jastrzębiu, Ochotnicza Straż Pożarna w Łukowicy, limanowa.in