RolnikInfo.pl
rolnik

unsplash.com / fot. Chris Bair

Rolnik przyłapał żonę na zdradzie. Usłyszał wyrok 5,5 roku więzienia

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Rolnik - pan Grzegorz - kilka lat temu przyłapał swoją żonę i pracownika na zdradzie w zlewni mleka. Później gospodarz usłyszał w sądzie szokujący wyrok pozbawienia wolności na czas 5,5 roku. Wszystko dlatego, że kochanek żony nie mógł pogodzić się ze zwolnieniem z pracy, a w akcie zemsty oskarżył pana Grzegorza o gwałty i molestowanie seksualne.

Choć przez cały czas trwania procesu sądowego brak było twardych dowodów poświadczających ewentualne przewinienia pana Grzegorza, sąd zdecydował, że pomówienia o wykorzystaniu seksualnym są prawdziwe. 

Dramat rolnika, którego zdradzała żona

Historię pana Grzegorza opisują dziennikarze Polsat News: rolnik pochodzi z jednej z podkarpackich wsi i z pewnością nigdy nie przypuszczał, że w ciągu swojego życia będzie musiał zmagać się z tak bolesnymi problemami, jak ten opisany w niniejszym artykule. 

Wszystko zaczęło się od tego, że rolnik przyłapał na zdradzie swoją żonę z pracownikiem gospodarstwa w zlewni mleka. Przez okno słyszał niewybredne dialogi, które zostały przypieczętowane widokiem, który zastał pan Grzegorz po wejściu do budynku.

Warto jednak podkreślić, że rolnik nie chciał pozostawiać żony, lecz wybrał pojednawczą drogę ku odbudowaniu małżeństwa. Z drugiej strony postanowił zwolnić pracownika swojego gospodarstwa. Tutaj właśnie zaczęły się prawdziwe problemy.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-10]

Okazało się bowiem, że butny pracownik nie okazuje żadnego wstydu wobec zaistniałej sytuacji, a co więcej - zdecydował się na groźby pod adresem rolnika. Twierdził, że jeśli zostanie zwolniony, zniszczy gospodarstwo.

Dodatkowo były pracownik pana Grzegorza oskarżył go o gwałty i molestowanie seksualne. Choć może się to wydawać niewiarygodne, rzekoma "ofiara" postanowiła odegrać się na rolniku w sądzie. 

Niewiarygodna decyzja sądu

Kolejne szczegóły przytaczane przez dziennikarzy Polsat News szokują: były pracownik powiedział, że był molestowany kilka lat temu w stodole na terenie gospodarstwa. Problem w tym, że w owym czasie budynek nie został jeszcze wybudowany.

Były kochanek żony rolnika wskazywał, że ofiar molestowania przez pana Grzegorza miało być więcej. Ponadto groził byłej kochance, iż ją pobije, jeśli wyrok sądu nie będzie dla niego korzystny. Biegli wskazali, że zeznania rzekomo poszkodowanego mężczyzny są niespójne, a on sam nie jest wiarygodny.

Pan Grzegorz dysponuje nagraniami, które poświadczają, że jego małżonka chciała przekupić inne osoby do tego, by zeznawały przeciwko niemu przed sądem. Czarę goryczy przelewa fakt, że jednym z sędziów w sprawie jest osoba, która w życiu prywatnym zna się z niewierną żoną pana Grzegorza. Czy w takiej sytuacji można liczyć na obiektywny wyrok? 

Już teraz wiadomo, że rolnik został skazany na pięć i pół roku pozbawienia wolności. Obecnie nie odbywa kary ze względu na swój zły stan zdrowia. Jak wskazuje jego siostra - rolnik został skazany za plotki i pomówienia, gdyż w ciągu całego sześcioletniego procesu nie znaleziono twardych dowodów poświadczających w jednoznaczny sposób o winie pana Grzegorza. 

Nic zatem dziwnego, że sam rolnik z Podkarpacia czuje się ofiarą najbliższej sobie osoby - własnej żony - a także organu, który z założenia ma być niezawisły i obiektywny - wymiary sprawiedliwości. Czy jednak w takiej sytuacji określenie "wymiar sprawiedliwości" nie brzmi nieco groteskowo?

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: polsatnews.pl

Podobne artykuły

zboże

Wieś

Recydywista miał okraść rolnika. Skrył się w zbożu

Czytaj więcej >
piwnica

Wieś

Rolnik naprawiał rurę w piwnicy. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Andrzej

Wieś

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Czytaj więcej >
śmigłowiec LPR Gienek i Andrzej

Wieś

Śmigłowiec LPR u Gienka i Andrzeja. Nagłe zasłabnięcie sąsiada

Czytaj więcej >
Balin

Wieś

Pozostawieni na końcu świata. Balin - wieś, która stała się symbolem wykluczenia komunikacyjnego w Polsce

Czytaj więcej >
Gospodarstwo - straż pożarna

Wieś

Dramat w gospodarstwie. Siostra odnalazła ciało swojego brata

Czytaj więcej >