Rolnik szuka żony - celebryci
sedrowskilukasz/Instagram
Autor Aneta Wasilewska - 15 Marca 2021

Uczestnik "Rolnik szuka żony" kpi z rolników-celebrytów. Dosadna wypowiedź w mediach społecznościowych

Łukasz Sędrowski pojawił się w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Chociaż od pojawienia się rolnika w programie minęło już sporo czasu, uczestnik chętnie pojawia się w programach śniadaniowych i komentuje medialne wydarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla przykładu Łukasz Sędrowski na bieżąco komentował w sieci wszystko to, co działo się w ostatniej odsłonie "Rolnik szuka żony". Teraz kolejny raz postanowił wypowiedzieć się, ale tym razem w kwestii rolników-celebrytów. 

Łukasz Sędrowski za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do materiału portalu Tygodnik Poradnik Rolniczy "Gwiazdy na polu. Kto z celebrytów związał się z rolnictwem?". W materiale pojawiły się informacje na temat Janusza Rewińskiego, Mariusza Pudzianowskiego, czy Michała Żebrowskiego. Jak zaznaczyli dziennikarze Tygodnika Poradnika Rolniczego, celebryci zmęczeni życiem w mieście, chętnie osiadają na wsi, by zająć się rolnictwem.

Kpiny z rolników-celebrytów

Jednak zdaniem Sędrowskiego żadnej z wymienionych osób nie można nazwać "rolnikiem", co postanowił skomentować rymowanką.

Pożar na farmie fotowoltaicznej pod Lipskiem. 30-letni poszkodowany trafił do szpitalaPożar na farmie fotowoltaicznej pod Lipskiem. 30-letni poszkodowany trafił do szpitalaCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

- "ROLNICY" Mam 100 hektory i ciągnik stary, biere dopłaty i jestem bogaty (pis. oryg.) - napisał.

Kim jest Łukasz Sędrowski?

Łukasz Sędrowski już w "zerowym" odcinku "Rolnik szuka żony", w którym prezentowani są kandydaci, wyznał, że ma dwoje dzieci z dwiema kobietami. Zgodnie z medialnymi doniesieniami przed udziałem w programie rolnik stanął na ślubnym kobiercu, a jego małżeństwo trwało zaledwie trzy dni.

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" zakończyła się pod koniec 2018 roku, ale Łukasz Sędrowski dał się jednak zapamiętać wszystkim fanom programu.

Przypomnijmy, rolnik deklarował dwóm kandydatkom podobne uczucia. Ostatecznie postanowił jednak wybrać Agatę, z którą po programie nie udało mu się ułożyć życia.

Rolnik urodził się w Szczytnie. Od 2011 roku prowadzi rodzinne gospodarstwo. Udało mu się ukończyć wydział zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

rolnik szuka żony

Fot. sedrowskilukasz/Instagram

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:


Źródło: Instagram, Tygodnik Poradnik Rolniczy, WP, Teleshow

Następny artykuł