Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Uczestnik "Rolnik szuka żony" kpi z rolników-celebrytów. Dosadna wypowiedź w mediach społecznościowych
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:37

Uczestnik "Rolnik szuka żony" kpi z rolników-celebrytów. Dosadna wypowiedź w mediach społecznościowych

Rolnik szuka żony - celebryci
sedrowskilukasz/Instagram

Łukasz Sędrowski za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do materiału portalu Tygodnik Poradnik Rolniczy "Gwiazdy na polu. Kto z celebrytów związał się z rolnictwem?". W materiale pojawiły się informacje na temat Janusza Rewińskiego, Mariusza Pudzianowskiego, czy Michała Żebrowskiego. Jak zaznaczyli dziennikarze Tygodnika Poradnika Rolniczego, celebryci zmęczeni życiem w mieście, chętnie osiadają na wsi, by zająć się rolnictwem. 

Kpiny z rolników-celebrytów 

Jednak zdaniem Sędrowskiego żadnej z wymienionych osób nie można nazwać "rolnikiem", co postanowił skomentować rymowanką.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-3]

- "ROLNICY" Mam 100 hektory i ciągnik stary, biere dopłaty i jestem bogaty (pis. oryg.) - napisał. 

Kim jest Łukasz Sędrowski?

 Łukasz Sędrowski już w "zerowym" odcinku "Rolnik szuka żony", w którym prezentowani są kandydaci, wyznał, że ma dwoje dzieci z dwiema kobietami. Zgodnie z medialnymi doniesieniami przed udziałem w programie rolnik stanął na ślubnym kobiercu, a jego małżeństwo trwało zaledwie trzy dni.

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" zakończyła się pod koniec 2018 roku, ale Łukasz Sędrowski dał się jednak zapamiętać wszystkim fanom programu.

Przypomnijmy, rolnik deklarował dwóm kandydatkom podobne uczucia. Ostatecznie postanowił jednak wybrać Agatę, z którą po programie nie udało mu się ułożyć życia.

Rolnik urodził się w Szczytnie. Od 2011 roku prowadzi rodzinne gospodarstwo. Udało mu się ukończyć wydział zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

Fot. sedrowskilukasz/Instagram 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

 Źródło: Instagram, Tygodnik Poradnik Rolniczy, WP, Teleshow