Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnik szuka żony": Poznaliśmy już wszystkich uczestników
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:33

"Rolnik szuka żony": Poznaliśmy już wszystkich uczestników

"Rolnik szuka żony" - zerowy odcinek
Rolnik szuka żony/Facebook

Za widzami telewizji TVP "zerowy" odcinek ósmego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Zgodnie z tym, jak odbywało się to w poprzednich sezonach, w kwietniu widzowie mieli szanse zapoznać się z bohaterami, którzy mogą pojawić się w nowych odcinkach. Przypomnijmy, w "zerowym" odcinku pojawiają się potencjalni uczestnicy. W programie na jesieni wystąpi pięć osób, które otrzyma najwięcej listów.

"Zerowy" odcinek "Rolnik szuka żony". Kim są uczestnicy?

- Każdy zasługuje na szczęście, ale nie każdy ma szansę o nią zawalczyć - zaczęła dzisiejszy program Marta Manowska. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

A kim są bohaterowie? Pierwszym z zaprezentowanych kandydatów jest - Stanisław ma 26 i uwielbia mieszkać na wsi, to z nią wiąże swoje życie. Rolnik zajmuje się jedynie uprawą roślinną. Od kiedy skończył 14 lat, pomagał rodzicom w gospodarstwie. Stanisław już był zaręczony, jednak jego związek nie zakończył się szczęśliwie. Dziś szuka energicznej kobiety w swoim wieku, która będzie chciała zamieszkać w gospodarstwie Stanisław. Rolnik preferuje kobiety "z czystą kartą". 

- Brakuje mi stabilizacji związanej ze związkiem - powiedział rolnik przed kamerami. 

Kolejnym zaprezentowanym Kamil, absolwent szkoły górniczej. Jak przed kamerami przekazała jego mama, Kamil uważa, że nie ma dziewczyn, które chciałby przyjść "na gospodarkę". Kamil po śmierci dziadka zdecydował, że porzuci plany związane z górnictwem i zajmie się rolnictwem. W gospodarstwie Kamila znajdują się krowy i króliki. Rolnik szuka kobiety bez dzieci. 

Elżbieta od ponad 20 lat zajmuje się uprawą truskawek. Za sobą ma dwa nieudane małżeństwa, rozwiodła się przed 50 urodzinami. Elżbieta ma córkę. Rolniczka szuka pozytywnych osób, które nie będą jej ograniczać. Jak sama przyznaje, jest bardzo szczera. 

- Ja nie marzę o księciu na białym koniu, a o kimś, kto twardo stąpa po ziemi - zaznaczyła Elżbieta. 

Maciej ma pięcioletniego syna Wiktora. Rolnik jest miłośnikiem wędkowania i pływania. Uprawia kukurydzę i zboża, zajmuje się hodowlą krów. Rolnik od pięciu lat jest sam, marzy o założeniu rodziny, chce mieć jeszcze więcej dzieci. Maciej szuka kobiety pracowitej i wyrozumiałej, która miałaby zająć się ogniskiem domowym, w czasie gdy Maciej zamie się pracą. 

Krzysztof jest po rozwodzie, ma dzieci. Rolnik prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Jego była żona miała problemy z alkoholem. Krzysztof szuka szczerej osoby, jak wyznał przed kamerami, został zdradzony. Szuka aktywnych pań z kobiecymi kształtami. 

Kamila, wzbudziła już po zwiastunie wiele emocji, zwracając na siebie uwagę poprzez swój wygląd. Rolniczka zajmuje się pieczarkami, co tylko może wykonuje samodzielnie. Kamila szuka mężczyzny, który przeprowadzi się do jej gospodarstwa. Marzy o założeniu rodziny i posiadaniu potomstwa. Jak przekazała, szuka wysokiego blondyna z ładnym uśmiechem.  

- Przez ostatnie lata skupiałam się na pracy, na sobie. Bałam się strać swoją niezależność - wyznała w rozmowie z Martą Manowską. 

Łukasz jest rolnikiem, ma dziecko. Obecnie mieszka z rodzicami. Łukasz jest po rozwodzie, a dziś szuka kobiety, z którą będzie mógł zostać na zawsze. 

Kontrowersje jeszcze przed emisją - Emil 

W minionym tygodniu w mediach społecznościowych pojawiła się krótka zapowiedź dzisiejszego odcinka "Rolnik szuka żony", po którym w sieci zawrzało. Jak się okazało, wśród potencjalnych uczestników znalazł się Emil, którego widzowie mogą pamiętać z siódmego sezonu. Rolnik w poprzedniej odsłonie programu próbował swoich szans z Magdą. Ostatecznie Emil nie znalazł się wśród kandydatów wybranych przez rolniczkę, co nie oznacza, że dalej nie szuka miłości. Widzom jednak nie przypadło do gustu, że stacja wybrała Emila, jako jednego z bohaterów nowego sezonu. Jak można przeczytać >tutaj< w obronie rolnika stanęła nawet Marta Manowska. 

To właśnie Emil był ostatnim z zaprezentowanych uczestników. Rolnik zajmuje się hodowlą bydła mlecznego. Jego pasją są pszczoły. Emil jest rozwodnikiem, szuka kobiety, z którą będzie mógł założyć rodzinę. Szuka kobiety bez dziecka. 

- Chciałbym dostać tylko jeden list - szczery i prawdziwy - zanaczył Emil. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo: