Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Śmiertelny wypadek. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:40

Śmiertelny wypadek. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik

Facebook/ eluban.pl
Facebook/ eluban.pl

Na drodze w miejscowości Świecie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Niestety, jak powiadomiono, zginął 32-latek. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik.

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś około godziny 13:30 w miejscowości Świecie w województwie dolnośląskim.

Ciągnik przygniótł mężczyznę

Jak powiadomił portal eluban.pl, 32-larek jechał traktorem z zamontowaną kosiarką do koszenia trawy. Zgodnie z relacjami świadków, w pewnym momencie ciągnik zjechał na pobocze, przechylił się i stoczył ze skarpy, po czym przygniótł kierowcę.

Na miejscu zdarzenia świadkowie natychmiast próbowali udzielić kierowcy pomocy. Jednak dopiero po przyjeździe strażaków, udało się unieść ciągnik i wydobyć 32-latka. Niestety, mężczyzna już nie żył.

Na miejscu policja, straż pożarna i pogotowie

Po zgłoszeniu na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Świecie, Pobiedna i Leśna, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Lubania oraz zespół ratownictwa medycznego.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: eluban.pl