Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Szczere wyznanie Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Syn Gienka o napojach wyskokowych
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:39

Szczere wyznanie Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Syn Gienka o napojach wyskokowych

Rolnicy Podlasie - Andrzej
Rolnik Info/YouTube

- Mi ten alkohol niepotrzebny - powiedział Andrzej znany wszystkim z programu "Rolnicy. Podlasie" w rozmowie z Rolnik Info.

Podczas rozmowy z naszym portalem rolnik szczerze wyznał, jaki jest jego stosunek do alkoholu, a także kolejny raz zwrócił się do fanów, by nie pojawiali się w jego gospodarstwie z napojami wyskokowymi.

"Nawet smakowego piwa nie wypiję"

- Ja powiem tak, nawet smakowego piwa nie wypiję, nie lubię - mówił nam Andrzej.

Jak zaznaczył rolnik, bezalkoholowe napoje mógłby pić bez końca, jednak już piwo, czy wódka nie są dla niego. Andrzej zaznaczył także, że gdyby chciał, mógłby "wyglądać tak, jak ci, którzy wychodzą od niego z podwórka", nie ukrywając, w jakim stanie goście opuszczają jego gospodarstwo.

- Tylko że nie piłem i pić nie będę, bo mi to nie smakuje. Nie jestem chory, a ni nic tam. Ja jak popatrzę na ludzi, jak popiją i się przewracają, to mnie śmiech bierze - dodał.

Apele do fanów

Na nagraniu młodszy z rolników raz jeszcze zaapelował do wszystkich odwiedzających Plutycze, by nie przywozili ze sobą alkoholu. Jak wielokrotnie powtarzał rolnik przed kamerami, dużo lepszym pomysłem na prezent dla bohaterów programu "Rolnicy. Podlasie" jest przywiezienie czegoś dla zwierząt.

Nie jest to jedyna prośba rolnika do odwiedzających. Jak można więcej przeczytać >tutaj<, Andrzej zwracał się także do fanów w sprawie bijatyk i policji.

Całej wypowiedzi Andrzeja o alkoholu można wysłuchać na poniższym nagraniu.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Rolnik Info/YouTube