Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Gienek przyjechał do Maćka z Kundzicz. Spotkanie hodowców bydła
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Gienek przyjechał do Maćka z Kundzicz. Spotkanie hodowców bydła

gienek rolnicy podlasie
YouTube.com / Rolnik Info

Gienek Onopiuk wraz ze swym przyjacielem Jastrzębiem wybrali się z Plutycz do Maćka z Kundzicz. Jak się okazało, wizyta rolników była związana z kręceniem nowego odcinka na potrzeby serialu Rolnicy. Podlasie. Na temat szczegółów spotkania Maciej nie chciał się wypowiadać.

Hodowca wskazał, że nie może zdradzać szczegółów odcinka przed jego premierą. Dodał jednak, iż spotkanie z Gienkiem i Jastrzębiem było dla niego miłym doświadczeniem.

Rolnicy. Podlasie: Gienek i Jastrząb u Maćka z Kundzicz

Portal Super Express poinformował w ostatnim czasie o wizycie Gienka Onopiuka i Jastrzębia w gospodarstwie Macieja z Kundzicz, które miało miejsce we wtorek 31 sierpnia 2021 roku.

Okazało się, że rolnicy z Plutycz zawitali do Macieja Sidorowicza ze względu na prace nad nowym odcinkiem serialu Rolnicy. Podlasie.

Na pytanie dziennikarzy Super Expressu o szczegóły dotyczące spotkania mężczyzn, hodowca z Kundzicz odpowiedział enigmatycznie:

Nie zdradzę przed premierą, ale było bardzo sympatycznie i wesoło.

Spotkanie hodowców bydła

Wierni fani serialu Rolnicy. Podlasie mogą jednak po części domyślać się, że przedmiotem nowego odcinka była najprawdopodobniej wymiana doświadczeń rolników, którzy hodują dwie różne rasy bydła.

Gospodarstwo Onopiuków w Plutyczach znane jest ze słynnych niebieskich krów. Z kolei Maciej Sidorowicz zajmuje się hodowlą charakterystycznych krów szkockich, których ma obecnie czterdzieści sztuk.

Rolnik z Kundzicz zaznaczył, że zarówno Gienek jak i Jastrząb byli pod wrażeniem rogów jego byków. Pomimo początkowych obaw, goście wkrótce spostrzegli, że byki Macieja są wyjątkowo łagodnymi zwierzętami i nie są skore do ataku.

Jak dodał Maciej, reakcja Gienka, który ma na co dzień kontakt z kompletnie inną rasą bydła dobrze pokazuje, jak bardzo zwierzęta te różnią się swoim charakterem.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: se.pl