Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Kołodziejczak okradziony! Straty na wiele tysięcy
Justyna  Nachman
Justyna Nachman 04.10.2023 09:52

Kołodziejczak okradziony! Straty na wiele tysięcy

Pixabay/Wikimedia Commons Michał Kołodziejczak kradzież
Pixabay/Wikimedia Commons

Rodzinne gospodarstwo Michała Kołodziejczaka padło ofiarą złodziei. Lider Agrounii poinformował o całym zdarzeniu na jednym z portali społecznościowych. On sam, jak i jego rodzina nie kryją oburzenia zaistniałą sytuacją. 

Gospodarstwa rolne na celowniku złodziei

Sprzęt znajdujący się na wyposażeniu dzisiejszych gospodarstw rolnych jest wiele wart. Nowoczesne maszyny i akcesoria rolnicze stają się łakomym kąskiem dla coraz większej liczby złodziei. Co chwilę słyszy się o kradzieżach sprzętu na wsi. Tym razem ofiarą przestępców padło rodzinne gospodarstwo Michała Kołodziejczaka.

Kradzież w gospodarstwie Michała Kołodziejczaka

Kandydat do parlamentu w nadchodzących wyborach z list Koalicji Obywatelskiej, a zarazem lider Agrounii sam poinformował o tym zdarzeniu we wtorek w mediach społecznościowych.

„Niemiły poranek. Ukradli nam osprzęt z dwóch maszyn. Straty na wiele tysięcy zł i brak możliwości kontynuowania pracy. I jak to podsumować?” – czytamy na profilu Michała Kołodziejczaka na portalu X (niegdyś Twitter).

Reakcja rodziny Michała Kołodziejczaka na kradzież

Lider Agrounii dodał do tego posta wpis swojego brata, w którym ten nie przebierał w słowach, komentując kradzież.

„Przez noc ogołocili nam dwie deszczownie. Ręce opadają… Z jednej ukradli zraszacz, z drugiej akumulator, dwa węże strażackie i gumowy łącznik. Na pal nabijać takich” – skomentował rolnik.