RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - trzeci sezon

Gienek i Andrzej/Facebook

Kamery wróciły do Plutycz. Gienek i Andrzej pracują nad kolejną odsłoną "Rolnicy. Podlasie"

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Gienek i Andrzej za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali fanów, że w Plutyczach pojawiła się już ekipa programu "Rolnicy. Podlasie". Rolnicy już od minionego piątku pracują nad odcinkami do nowej odsłony lubianego programu. Co więcej, już wiadomo, że nowe odcinki przygotowywane są także w Laszkach.

Jak dobrze wiedzą wszyscy fani "Rolnicy. Podlasie" w ostatnich tygodniach ogłoszona została już data premiery trzeciego sezonu programu. Zgodnie z oficjalną wiadomością stacji Fokus TV, program wystartuje już 14 marca, o czym więcej można przeczytać >tutaj<. 

Ekipa "Rolnicy. Podlasie" w Plutyczach 

Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych Gienek i Andrzej przekazali swoim fanom, że ekipa programu "Rolnicy. Podlasie" zagościła w ich gospodarstwie. 

- Wszystko zamarzało, ale daliśmy radę. W piątek zaczęły się pierwsze zdjęcia do 3. sezonu, my nie możemy doczekać się a Wy? W tym tygodniu odwilż. Wiosna bliżej niż dalej. Pozdrowienia dla naszych fanów - mogli przeczytać fani na Facebooku Gienka i Andrzeja.

Rolnicy z Plutycz podzieli się także zdjęcia zza kulis, na których widać, w jakich warunkach atmosferycznych przyszło rolnikom stanąć przed kamerami programu. 

Oczywiście nie mogło być inaczej i pod postem rolników pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zaznaczali, jak bardzo cieszą się, że już niebawem zobaczą swoich ulubionych bohaterów z programu "Rolnicy. Podlasie" w telewizji. 

- Czekam nie mogę się doczekać uwielbiam was oglądać - napisała jedna z internautek.

- No ja z niecierpliwością czekam na nowy sezon programu Rolnicy Podlasie oby do 14 marca - dodał kolejny fan programu "Rolnicy. Podlasie".

Negatywne nastroje 

Jednak w ostatnich dniach nie wszyscy byli zachwyceni wiadomościami na temat rolników z Plutycz. Jak się okazało, po wyemitowaniu krótkiego fragmentu, zapowiadającego trzeci sezon programu, pojawiły się uwagi na temat Andrzeja. Wśród fanów programu "Rolnicy. Podlasie" zawrzało, o czym więcej można przeczytać >tutaj<. 

Nowe odcinki "Rolnicy. Podlasie" także u Emilki 

Co więcej, fani mogli się także dowiedzieć, że ekipa programu "Rolnicy. Podlasie" pojawili się także u Emilki w Laszkach. 

- Wbrew spekulacjom Ranczo Laszki nie wypadło z gry! Dziś ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu "Rolnicy. Podlasie" - napisała rolniczka w mediach społecznościowych. 

fot. Gienek i Andrzej/ Facebook oraz Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Podobne artykuły

gienek i andrzej

Wieś

Gienek i Andrzej wrócili. Mają nowe plany, przekazali ważne ogłoszenie

Czytaj więcej >
droga

Wieś

Bez uprzedzenia zaorał drogę do domu sąsiadki. Ucierpią inni rolnicy?

Czytaj więcej >
zboże

Wieś

Recydywista miał okraść rolnika. Skrył się w zbożu

Czytaj więcej >
piwnica

Wieś

Rolnik naprawiał rurę w piwnicy. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Andrzej

Wieś

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Czytaj więcej >
śmigłowiec LPR Gienek i Andrzej

Wieś

Śmigłowiec LPR u Gienka i Andrzeja. Nagłe zasłabnięcie sąsiada

Czytaj więcej >