Rolnicy. Podlasie - trzeci sezon
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 22 Lutego 2021

Kamery wróciły do Plutycz. Gienek i Andrzej pracują nad kolejną odsłoną "Rolnicy. Podlasie"

Gienek i Andrzej za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali fanów, że w Plutyczach pojawiła się już ekipa programu "Rolnicy. Podlasie". Rolnicy już od minionego piątku pracują nad odcinkami do nowej odsłony lubianego programu. Co więcej, już wiadomo, że nowe odcinki przygotowywane są także w Laszkach.

Jak dobrze wiedzą wszyscy fani "Rolnicy. Podlasie" w ostatnich tygodniach ogłoszona została już data premiery trzeciego sezonu programu. Zgodnie z oficjalną wiadomością stacji Fokus TV, program wystartuje już 14 marca, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Ekipa "Rolnicy. Podlasie" w Plutyczach

Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych Gienek i Andrzej przekazali swoim fanom, że ekipa programu "Rolnicy. Podlasie" zagościła w ich gospodarstwie.

- Wszystko zamarzało, ale daliśmy radę. W piątek zaczęły się pierwsze zdjęcia do 3. sezonu, my nie możemy doczekać się a Wy? W tym tygodniu odwilż. Wiosna bliżej niż dalej. Pozdrowienia dla naszych fanów - mogli przeczytać fani na Facebooku Gienka i Andrzeja.

Rolnicy z Plutycz podzieli się także zdjęcia zza kulis, na których widać, w jakich warunkach atmosferycznych przyszło rolnikom stanąć przed kamerami programu.

ARiMR wydłuża nabór. Więcej czasu na złożenie wniosków o wsparcie na przeciwdziałanie ASF i powodziomARiMR wydłuża nabór. Więcej czasu na złożenie wniosków o wsparcie na przeciwdziałanie ASF i powodziomCzytaj dalej

Oczywiście nie mogło być inaczej i pod postem rolników pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zaznaczali, jak bardzo cieszą się, że już niebawem zobaczą swoich ulubionych bohaterów z programu "Rolnicy. Podlasie" w telewizji.

- Czekam nie mogę się doczekać uwielbiam was oglądać - napisała jedna z internautek.

- No ja z niecierpliwością czekam na nowy sezon programu Rolnicy Podlasie oby do 14 marca - dodał kolejny fan programu "Rolnicy. Podlasie".

Negatywne nastroje

Jednak w ostatnich dniach nie wszyscy byli zachwyceni wiadomościami na temat rolników z Plutycz. Jak się okazało, po wyemitowaniu krótkiego fragmentu, zapowiadającego trzeci sezon programu, pojawiły się uwagi na temat Andrzeja. Wśród fanów programu "Rolnicy. Podlasie" zawrzało, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Nowe odcinki "Rolnicy. Podlasie" także u Emilki

Co więcej, fani mogli się także dowiedzieć, że ekipa programu "Rolnicy. Podlasie" pojawili się także u Emilki w Laszkach.

- Wbrew spekulacjom Ranczo Laszki nie wypadło z gry! Dziś ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu "Rolnicy. Podlasie" - napisała rolniczka w mediach społecznościowych.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

rolnicy podlasie

fot. Gienek i Andrzej/ Facebook oraz Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł