Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Rolnicy. Podlasie. Andrzej pełen wątpliwości podczas testu: "Ja bym sam nie dał rady"
Redakcja RolnikINFO
Redakcja RolnikINFO 08.07.2024 12:40

Rolnicy. Podlasie. Andrzej pełen wątpliwości podczas testu: "Ja bym sam nie dał rady"

None
fot. youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze

W najnowszym odcinku z gospodarstwa w Plutyczach, Andrzej miał okazję przetestować imponującą maszynę rolniczą. Mowa o mini ładowarce marki Kingway, której wartość szacuje się na blisko 100 tysięcy złotych. Andrzej był wyraźnie zadowolony z możliwości wypróbowania tego nowoczesnego sprzętu.

Nowa działalność?

Gienek i Andrzej, bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie", rozszerzyli swoją działalność o kanał YouTube, gdzie dzielą się codziennym życiem na gospodarstwie. W jednym z ostatnich filmów Andrzej prezentował pracę z nową mini ładowarką, do której podłączył zgrabiarkę. Mimo niewielkich rozmiarów, maszyna zaimponowała rolnikowi swoją mocą i wydajnością.

Popularność duetu z Plutycz stale rośnie, o czym świadczy duża liczba wyświetleń ich filmów na YouTube. Kanał obserwuje już ponad 122 tysiące osób, a nowe materiały przyciągają tysiące widzów w ciągu zaledwie kilku godzin od publikacji.

Recenzja

Warto zauważyć, że w nagraniach coraz częściej pojawia się brat Andrzeja, Jarek, co dodaje nowej dynamiki do prezentowanych treści. Szczerość i autentyczność bohaterów wydają się być kluczem do ich rosnącej popularności.

Rozpoznawalność

Plutycze, malownicza wieś położona w pobliżu rzeki Narwi, zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi Gienka i Andrzeja w programie telewizyjnym. Miejscowość przyciąga teraz licznych turystów, co nie zawsze spotyka się z entuzjazmem lokalnych mieszkańców. Warto jednak podkreślić, że Plutycze słyną z wyjątkowej architektury, w tym unikatowych zdobień na tradycyjnych chatach.