Rolnicy. Podlasie
Youtube/Rolnik Info
Autor Aneta Wasilewska - 16 Kwietnia 2021

"Rolnicy. Podlasie": reakcja Gienka na odmowę kielicha i schabowego z Warszawy

W ostatnich dniach redakcja Rolnik Info pojawiła się na Podlasiu, by spotkać się z Gienkiem i Andrzejem z Plutycz, których życie można śledzić na bieżąco za sprawą programu "Rolnicy. Podlasie". Jak widać na nagraniu zamieszczonym na dole strony Gienek został poproszony o ocenienie kotletów schabowych - i to nie byle jakich, a przygotowanych tuż przed wyjazdem na Podlasie. 

Nim Gienek w ogóle zechciał spróbować kotletów schabowych, wyszedł z pewną propozycją.

- Czekaj, wypijem po kieliszku - zaproponował Gienek Albertowi Długoszewskiemu z Rolnik Info.

Pokazała zdjęcie po pracy w oborze. Internauta: Pokazała zdjęcie po pracy w oborze. Internauta: "Rolnicy tylko dopłaty biorą i wszystko im Unia daje"Czytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Na stanowcze "nie" Gienek zareagował z zaskoczeniem, przeklinając pod nosem, ale jednak zabrał się do jedzenia zarówno przygotowanych przez Alberta ziemniaków jak i schabowego.

- Pierwyj sort - przekazał swój werdykt Gienek.

Ważny apel dla odwiedzających

Warto przypomnieć, że syn Gienka - Andrzej, już wielokrotnie zwracał się z apelami do wszystkich odwiedzających Plutycze. Nawet w ostatnim wyemitowanym odcinku można było usłyszeć, jak rolnik zwraca się do fanów, by nie pojawiali się w Plutyczach z alkoholem. Andrzej, o czym więcej pisaliśmy >tutaj< martwi się o zdrowie swojego taty.

Niestety, odwiedzający wciąż są głusi na prośbę Andrzeja, a odwiedzających w Plutyczach nie brakuje. Jak zdradzili nam Gienek z Andrzejem w miniony weekend przez ich podwórko mogło przewinąć się jednego dnia nawet 500 osób. Całe Plutycze zastawione były samochodami, chętnych na spędzenie czasu z uczestnikami programu "Rolnicy. Podlasie".

Nagranie z reakcją Gienka na odmowę kielicha i schabowego można zobaczyć poniżej.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Następny artykuł