Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie": U Gienka i Andrzeja przyszedł czas na zmiany
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.05.2021 02:00

"Rolnicy. Podlasie": U Gienka i Andrzeja przyszedł czas na zmiany

Rolnicy Podlasie - rewolucja
FOKUS TV/Facebook

W najbliższym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" widzowie będą świadkami niemałej rewolucji w Plutyczach. Jak wynika z zapowiedzi zamieszczonej w mediach społecznościowych stacji FokusTV, Gienek i Andrzej wprowadzą zmiany w swoim gospodarstwie. W domu rolników zamontowany zostanie zarówno bojler, jak i umywalka.

- Przyszedł czas na bojler, umywalkę na ciepłą wodę - z uśmiechem na ustach podkreślił Andrzej. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

"Kozoterapia" w Laszkach 

Oczywiście oprócz dalszych losów Gienka i Andrzeja w nowym odcinku pojawi się także i Emilia z Laszek. Przyszła mama będzie propagować "kozoterapię". Młoda rolniczka podczas rozmów z babcią i mamą będzie zachwalać przebywanie wśród kóz, kolejny raz udowadniając, jak bliskie są jej zwierzęta. 

- One sobie skaczą po tobie - przekaże młoda rolniczka babci, która zachęcona słowami Emilii zdradzi, że w takim razie częściej będzie zaglądać do koziarni.

Najnowszy odcinek "Rolnicy. Podlasie" zostanie wyemitowany już w niedzielę o godzinie 20:00. Jak wspominaliśmy >tutaj<, stacja zdecydowała się wrócić do poprzedniej godziny emisji. 

Niebawem kolejne zmiany w Plutyczach 

Wielkim marzeniem rolników z Plutycz była także nowa belarka, na którą zbiórkę prowadziła AGROunia. Jak przekazywaliśmy >tutaj<, zgodnie ze słowami lidera AGROunii Michała Kołodziejczaka, fanom Gienka i Andrzeja udało się zebrać pieniądze na ich wymarzoną maszynę. Pieniądze nie tylko udało się zebrać, ale jak przekazał Kołodziejczak podczas jednej z transmisji w mediach społecznościowych, wymarzoną belarkę udało się już kupić.

- Pełna suma została zapłacona za belarkę dla Andrzeja. Pokazaliśmy, że można, że nie ma dla nas (AGROunii - przyp. red) rzeczy niemożliwych - przekazał Michał Kołodziejczak, zapowiadając, że już niedługo AGROunia będzie chciała przekazać belarkę rolnikom z Podlasia

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródła: FokusTV/Facebook, AGROunia/Facebook