RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - niemałe zamieszanie w Plutyczach

Gienek i Andrzej/Facebook

"Rolnicy. Podlasie": Niemałe utrudnienia w Plutyczach

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Jutro stacja Fokus TV wyemituje kolejny, już 10 odcinek trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie". W najbliższym odcinku niemałe problemy pojawią się w Plutyczach, a wszystko przez roztopy.

W najnowszym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" nie zabraknie emocji w Plutyczach. Tym razem rolników będzie można oglądać podczas prac. Niestety, realizacja ich planów będzie utrudniona. Przeszkodą okaże się, to "słynne błoto", które uniemożliwi uruchomienie ciągnika.

- Mieliśmy przewieźć słomę, no co do czego, zatopiłem duży traktor, a duży traktor w ogóle nie ciągnie stoi w miejscu - mówi Andrzej w krótkiej zapowiedzi nowego odcinka. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Młodszy z rolników nie zamierza się jednak poddawać, co już jutro będą mogli zobaczyć widzowie. W Plutyczach będzie trwać walka, by wydostać Ursusa z błota. Niestety, błoto okaże się nie do pokonania i rolnicy będą zmuszeni własnoręcznie przenieść słomę. 

Narodziny w Laszkach 

Widzowie w nowym odcinku będą mogli także zobaczyć narodziny w Laszkach, gdzie na świat przyjdą małe kózki. Jak przekaże Emilia, w gospodarstwie w Laszkach miało już miejsce czterdzieści porodów, ale to nie koniec. Już niebawem odbyć ma się także dziesięć kolejnych.

Warto także przypomnieć, że sama Emilia z Laszek spodziewa się przyjścia na świat swojej pociechy. Jak już wcześniej zdradziła młoda rolniczka, jej córka, która otrzyma na imię Laura, ma pojawić się na świecie już 3 czerwca. Ostatnio w mediach społecznościowych Emilia była zachwycona tym, co zrobili dla niej fani serialu "Rolnicy. Podlasie", o czym więcej można przeczytać >tutaj<. 

Jak przekazał portal SE.pl, w najbliższym odcinku kamery pojawią się także w Pokaniewie. Na miejscu Tomek będzie nawozić pola pofermentem, czyli nawozem, który został uzyskany we własnej biogazowni. 

Zmiana godziny emisji programu "Rolnicy. Podlasie"

Najbliższy odcinek programu "Rolnicy. Podlasie" zostanie wyemitowany o zmienionej godzinie. Stacja FokusTV wróciła do poprzedniej godziny emisji, czyli widzowie będą mogli śledzić losy rolników z Podlasie o godzinie 20:00. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródła: FokusTV/Facebook, SE

Aneta WasilewskaAutor

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

wiejski cmentarz

Wieś

Na wiejskim cmentarzu zniszczono nie tylko drzewa. Parafia otrzymała karę finansową

Czytaj więcej >
grzyby

Wieś

Policjant wybrał się z dzieckiem na grzyby. Doszło do nietypowego spotkania

Czytaj więcej >
pożar stodoła

Wieś

Pożar stodoły. Policja aresztowała właścicielkę posesji

Czytaj więcej >
polsat rolnictwo

Wieś

Polsat zapowiedział nowy program o rolnictwie. Na wieś pojadą mieszkańcy miast

Czytaj więcej >
gospodarstwo agroturystyczne

Wieś

Tragedia w gospodarstwie agroturystycznym. Tajemnicza śmierć seniorów

Czytaj więcej >
petycja rolnik info

Wieś

Rolnicy "niezaradni i zacofani"? Petycja przeciwko kłamliwemu wizerunkowi w telewizji

Czytaj więcej >