Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie": Niemałe utrudnienia w Plutyczach
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 15.05.2021 02:00

"Rolnicy. Podlasie": Niemałe utrudnienia w Plutyczach

Rolnicy. Podlasie - niemałe zamieszanie w Plutyczach
Gienek i Andrzej/Facebook

W najnowszym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" nie zabraknie emocji w Plutyczach. Tym razem rolników będzie można oglądać podczas prac. Niestety, realizacja ich planów będzie utrudniona. Przeszkodą okaże się, to "słynne błoto", które uniemożliwi uruchomienie ciągnika.

Mieliśmy przewieźć słomę, no co do czego, zatopiłem duży traktor, a duży traktor w ogóle nie ciągnie stoi w miejscu - mówi Andrzej w krótkiej zapowiedzi nowego odcinka. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Młodszy z rolników nie zamierza się jednak poddawać, co już jutro będą mogli zobaczyć widzowie. W Plutyczach będzie trwać walka, by wydostać Ursusa z błota. Niestety, błoto okaże się nie do pokonania i rolnicy będą zmuszeni własnoręcznie przenieść słomę. 

Narodziny w Laszkach 

Widzowie w nowym odcinku będą mogli także zobaczyć narodziny w Laszkach, gdzie na świat przyjdą małe kózki. Jak przekaże Emilia, w gospodarstwie w Laszkach miało już miejsce czterdzieści porodów, ale to nie koniec. Już niebawem odbyć ma się także dziesięć kolejnych.

Warto także przypomnieć, że sama Emilia z Laszek spodziewa się przyjścia na świat swojej pociechy. Jak już wcześniej zdradziła młoda rolniczka, jej córka, która otrzyma na imię Laura, ma pojawić się na świecie już 3 czerwca. Ostatnio w mediach społecznościowych Emilia była zachwycona tym, co zrobili dla niej fani serialu "Rolnicy. Podlasie", o czym więcej można przeczytać >tutaj<. 

Jak przekazał portal SE.pl, w najbliższym odcinku kamery pojawią się także w Pokaniewie. Na miejscu Tomek będzie nawozić pola pofermentem, czyli nawozem, który został uzyskany we własnej biogazowni. 

Zmiana godziny emisji programu "Rolnicy. Podlasie"

Najbliższy odcinek programu "Rolnicy. Podlasie" zostanie wyemitowany o zmienionej godzinie. Stacja FokusTV wróciła do poprzedniej godziny emisji, czyli widzowie będą mogli śledzić losy rolników z Podlasie o godzinie 20:00. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródła: FokusTV/Facebook, SE