RolnikInfo.pl
śmigłowiec LPR Gienek i Andrzej

YouTube.com / Gienek i Andrzej Plutycze

Śmigłowiec LPR u Gienka i Andrzeja. Nagłe zasłabnięcie sąsiada

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Na facebookowym profilu Andrzeja i Gienka Onopiuków pojawiają się nie tylko radosne informacje, ale też wiadomości, które potrafią zmrozić krew w żyłach. Jak możemy przeczytać we wpisie na popularnym portalu społecznościowym, do Plutycz przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Lotniczego.

Jak wyjaśniają rolnicy, powodem interwencji służb medycznych był fakt, iż jeden z sąsiadów Onopiuków zasłabł. Potrzebna była natychmiastowa pomoc, a śmigłowiec wylądował na łące bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie.

Śmigłowiec LPR w Plutyczach

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek 21 maja 2021 roku - wtedy to jeden z mężczyzn mieszkający w okolicy stracił przytomność. Jak możemy przeczytać we wpisie na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków, wkrótce nad wsią pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zgodnie z informacjami podanymi na profilu rolników, Jarek, młodszy z synów Gienka, wskazał ratownikom miejsce na łące, gdzie mogliby wylądować. Dzięki szybkiej reakcji i wrażliwości mieszkańców Plutycz sąsiad w potrzebie został przetransportowany do szpitala w Łapach.

Na obecną chwilę nie wiadomo, w jakim stanie jest sąsiad Andrzeja i Gienka. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-15]

Niewybredne komentarze internautów

Niestety, nie wszystkim internautom spodobał się fakt, że helikopter wylądował akurat na łące Andrzeja i Gienka. W komentarzach możemy jednak przeczytać, iż śmigłowce LPR zazwyczaj znajdowały miejsce do lądowania na pobliskim boisku, lecz ze względu na wolne miejsce na łące, ratownicy skorzystali z zaproszenia rolników. 

Onopiukom zarzucono również, że informowanie o lądowaniu śmigłowca z ratownikami medycznymi jest ich nowym sposobem na reklamę gospodarstwa.

Jeszcze inni internauci bronili rolników, wskazując, że w krytycznych słowach innych osób odzwierciedla się zazdrość i zawiść.

Jedno jest pewne: w sekcji komentarzy pod postami Gienka i Andrzeja coraz mniej jest zachwytów i sielanki, które były obecne jeszcze kilka tygodni temu. Rolnicy coraz częściej mierzą się z krytyką, a nawet hejtem ze strony internautów. 

Cały film przedstawiający moment lądowania śmigłowca LPR można obejrzeć poniżej:

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej, YouTube.com / Gienek i Andrzej Plutycze

Podobne artykuły

gienek i andrzej

Wieś

Gienek i Andrzej wrócili. Mają nowe plany, przekazali ważne ogłoszenie

Czytaj więcej >
droga

Wieś

Bez uprzedzenia zaorał drogę do domu sąsiadki. Ucierpią inni rolnicy?

Czytaj więcej >
zboże

Wieś

Recydywista miał okraść rolnika. Skrył się w zbożu

Czytaj więcej >
piwnica

Wieś

Rolnik naprawiał rurę w piwnicy. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Andrzej

Wieś

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Czytaj więcej >
Balin

Wieś

Pozostawieni na końcu świata. Balin - wieś, która stała się symbolem wykluczenia komunikacyjnego w Polsce

Czytaj więcej >