Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Anna Derbiszewska pokazała syna. "Tęsknie za tym brzuszkiem"
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 24.05.2024 13:06

Anna Derbiszewska pokazała syna. "Tęsknie za tym brzuszkiem"

Anna Derbiszewska
fot. Instagram/aniaderbiszewska

Uczestniczka ostatniej odsłony kultowego programu "Rolnik szuka żony" Anna Derbiszewska, zapewne jest wdzięczna losowi, że wzięła udział w randkowym show TVP. Rolniczka bowiem odnalazła w nim swoją miłość - Jakuba Manikowskiego. Para od paru dni trafiła do grona szczęśliwych rodziców, a to wszystko za sprawą narodzin ich syna Dariusza. Ania właśnie wrzuciła do sieci najnowszą fotkę z noworodkiem. Czyż nie jest on słodki?

Co dał Ani udział w "Rolniku"?

"Rolnik szuka żony" to program, w którym coraz częściej jest szansa na odnalezienie swojej drugiej połowy. Udział w nim nie gwarantuje tego, jednak jak możemy zauważyć, show opuszcza coraz więcej par. Program cieszy się tak wielką popularnością, że producenci postanowili kontynuować serię.

Ostatnia, dziesiąta edycja zapewniła widzom ogromny wachlarz emocji i spekulacji, czy komuś uda się stworzyć związek. Niemałą niespodzianką było to, że Ania i Jakub postanowili zaręczyć się. Rewelacyjny newsom nie było końca, ponieważ w finałowym odcinku para wyznała, że... spodziewa się dziecka.

Sałata ma gorzki posmak? To przez błędy w uprawie

Ania Derbiszewska urodziła syna

Rolniczka ewidentnie cieszyła się błogosławionym stanem, co też od czasu do czasu pokazywała w mediach społecznościowych. Ania bowiem publikowała zdjęcia na Instagramie z najważniejszych momentów swej ciąży.

W ubiegłym tygodniu Ania i Jakub zostali szczęśliwymi rodzicami. 15 maja na świat przyszedł ich pierwszy synek, któremu nadali imię Dariusz. Fotografię malutkiego noworodka ukazała jako pierwsza produkcja "Rolnik szuka żony". Rodzice w późniejszym czasie opublikowali na swoim profilach zdjęcie ich syna.

ZOBACZ:https://rolnikinfo.pl/rolnik-szuka-zony-anna-derbiszewska-urodzila-znamy-plec-i-imie-dziecka-is-wmm-150524

Ania na zdjęciu z Darkiem zachwyca

Od porodu Ani minął już ponad tydzień. 36-latka wczoraj opublikowała fotografię ze swoim śpiącym synkiem, któremu towarzyszył ich piesek.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje.” - napisała Ania pod zdjęciem na Instagramie.

Najnowszy post szczęśliwej mamy zachwycił internautów, którzy gratulowali Ani i życzyli Darkowi zdrowia. Komplementom fanek nie było końca.

Serdeczne gratulacje, dużo zdrówka dla maleństwa i dzielnej mamusi! - napisała jedna z fanek.
Macierzyństwo to najpiękniejsze co może przeżyć kobieta. Cudowny widok.- wtórowała jej druga.
Gratulacje Zaczęliście najpiękniejszą przygodę życia. Powodzenia i dużo zdrówka. - dodała fanka.