Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Zwierzęta > Agnieszka z "Rolnik szuka żony" nie kryje radości. Jej gospodarstwo się rozwija
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 12.04.2024 13:27

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" nie kryje radości. Jej gospodarstwo się rozwija

Agnieszka Kwiatkowska
fot. agakwiat83/ Instagram

Agnieszka Kwiatkowska to rolniczka, która wzięła udział w 10 edycji programu "Rolnik szuka żony". Miłośniczka koni dała się poznać jako kobieta silna i pewna siebie. W show TVP1 niestety nie znalazła miłości, choć nie ukrywa, że aktualnie spotyka się z mężczyzną. Na pierwszym miejscu jednakże są u niej konie i to właśnie fotografią małego źrebiątka Agnieszka podzieliła się z fanami. Czyż to nie uroczy widok?

W programie Agnieszka nie znalazła miłości

10 edycja kultowego show Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony" połączyła serca dwóch par. Miłość odnaleźli Anna i Waldemar. Obecnie Anna i Jakub oczekują narodzin dziecka oraz mają stanąć w tym roku na ślubnym kobiercu. Waldemar z Dorotą zaczęli się ponownie spotykać i mają wspólne plany na przyszłość. 

Agnieszka Kwiatkowska niestety nie znalazła partnera życiowego w żadnym z trzech kandydatów, ale w finałowym odcinku show ujawniła, że nie jest sama. W sercu rolniczki pojawił się tajemniczy mężczyzna. Agnieszka zdecydowała się nie ujawnić tożsamości lubego, natomiast ostatnio w sieci pokazała rozczulające zdjęcie.

Anna Bardowska nagle zniknęła z Instagrama. Fani nie kryli zaniepokojenia

Konie dla Agnieszki są bardzo ważne

Agnieszka Kwiatkowska nie ukrywała nigdy, że jej wielką miłością, pasją i "nałogiem" są zwierzęta. Kobieta w swoim dorobku ma stadninę koni, której poświęca każdą wolną chwilę. Prowadzi również ośrodek jeździecki, który zaprezentowała bliżej w 10 edycji "Rolnika".

Rolniczka oprócz dużej ilości koni, posiada również małego psa, który nie odstępuje jej na krok. Kobieta chętnie udziela się w mediach społecznościowych i pokazuje kadry z życia stadniny oraz swojego prywatnego. Ostatnio przybyło jej powodów do radości, dlatego szczęściem podzieliła się również ze swoimi fanami.

Stadnina się powiększyła. Na świat przyszło źrebię

Miłośniczka koni opublikowała na InstaStories fotografię dopiero co narodzonego maluszka, który doprowadził internautów do wzruszenia.

Mama i córka. Nasz pierwszy źrebak w tym roku - zachwycała się Agnieszka w mediach społecznościowych

Klacz trącając młode pyskiem, próbowała zachęcić do pierwszego powstania na nogi. Taki widok jest zniewalający, a radość dla właścicielki stadniny niesamowita. Agnieszce życzymy więcej takich pięknych chwil. 

Agnieszka_instagram_57589b867c.jpg
fot. instagram.com/agakwiat83