Wypadek - pasieka
AndrzejRembowski/Pixabay ( zdjęcie ilustracyjne)
Autor Aneta Wasilewska - 12 Kwietnia 2021

Tragiczny w skutkach wypadek. Samochód spadł ze skarpy wprost na pasiekę

W minioną sobotę w miejscowości Sieradów-Zdrój w woj. dolnośląskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód spadł z ponad dwudziestometrowej skarpy. Niestety, podczas wypadku śmierć poniosła 83-letnia pasażerka.

Do zdarzenia doszło 10 kwietnia, w minioną sobotę około godziny 14:00 przy ulicy Korczaka w Świeradowie- Zdroju, w województwie dolnośląskim, w powiecie lubańskim. Na miejscu zdarzenia samochód spadł z wysokiej skarpy i uderzył w pasiekę.

Śmiertelny wypadek

W samochodzie marki suzuki vitara podróżowało małżeństwo pochodzące z Lublina - 79-letni mężczyzna i 83-letnia kobieta. Po zdarzeniu asp. szt. Grzegorz Szewczyk z KPP w Lubaniu poinformował portal Eluban, jak najprawdopodobniej doszło do wypadku.

-Mężczyzna najprawdopodobniej stracił przytomność i kontrolę nad prowadzonym pojazdem. W wyniku tego samochód spadł z wysokiej skarpy - przekazał asp. szt. Szewczyk z KPP w Lubaniu.

Obrazy RolnikINFO"Jeszcze się błyszczy". Fani podarowali Gienkowi i Andrzejowi z "Rolnicy. Podlasie" nową piłęCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Niestety, jak potwierdził funkcjonariusz, 83-letnia kobieta zginęła na miejscu zdarzenia. 79-letni kierowca po wypadku został przewieziony do szpitala.

Jak przekazał portal Eluban, świadkowie zdarzenia widzieli, jak samochód spadł z wysokiej skarpy. Teren, po którym podróżowało małżeństwo, jest niebywale górzysty, a skarpa, z której spadł samochód, jest bardzo wysoka.

Akcja służb

Na skutek wypadku doszło do uszkodzenia kilku uli, w które uderzyło auto. Akcja strażaków początkowo utrudniona była przez roje pszczół. Strażacy na miejscu zdarzenia pracowali w specjalnych kombinezonach.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Po wypadku służby rozpoczęły czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia.

mapa

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródła: OSP, Eluban, lwowecki.info

Następny artykuł