Wypadek - nie żyje
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie
Autor Aneta Wasilewska - 9 Kwietnia 2021

Woj. podlaskie: Tragiczne w skutkach zderzenie samochodu z furmanką. Nie żyje woźnica

W województwie podlaskim na drodze z Zambrowa w stronę Cieciorki Kolonia w minioną środę doszło do zderzenia samochodu osobowego z furmanką. Po zdarzeniu woźnica został przewieziony do szpitala. Niestety, jak się okazuje, mężczyzna zmarł następnego dnia.

Do zdarzenia doszło w środę 7 kwietnia bieżącego roku na wyjeździe z Zambrowa w stronę miejscowości Cieciorki Kolonia.

Zderzenie samochodu z furmanką

Wypadek miał miejsce po godzinie 12:00. Jak przekazał asp. sztab. Jerzy Szczechura z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, do Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z furmanką.

- W chwili przyjazdu straży pożarnej na miejscu zdarzenia zastano przytomnego mężczyznę leżącego na jezdni oraz uszkodzoną furmankę - przekazał asp. sztab. Jerzy Szczechura.

Łódzkie: Pobił rolnika i podłożył ogień pod gospodarstwo. Spłonęły m.in. maszyny rolniczeŁódzkie: Pobił rolnika i podłożył ogień pod gospodarstwo. Spłonęły m.in. maszyny rolniczeCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Zgodnie z relacjami świadków, kierowca samochodu osobowego po zderzeniu uciekł z miejsca zdarzenia. Jak informuje portal Zambrow.org, zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, kierowca volkswagena nie zachował należytej ostrożności na drodze i uderzył w znajdujący się przed nim wóz zaprzężony w konia, na skutek czego ranny został woźnica.

Jak poinformował Szczechura, wypadek miał miejsce w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania mężczyzny. Po zdarzeniu rodzinna zabrała z miejsca wypadku konia i odprowadziło do stajni. Zwierzę nie ucierpiało podczas zdarzenia.

Woźnica nie przeżył

Na miejscu zdarzenia rannemu woźnicy została udzielona pomoc medyczna. Jak informowano, mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Zambrowie. Jak wczoraj przekazał portal Zambrow.org, niestety, mężczyzna nie przeżył. Woźnica zmarł wczoraj w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.

Podczas zdarzenia na miejscu pracowały 3 zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej z Zambrowa, policja oraz służby medyczne. Droga, gdzie doszło do zdarzenia, została całkowicie zablokowana.

Jak poinformował portal Zambrow.org, kierowca volkswagena został zatrzymany. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

wypadek

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie

mapka

Fot. Google Maps

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie

Następny artykuł