Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Traktorzysta skręcał w lewo. Uderzył w niego samochód osobowy
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Traktorzysta skręcał w lewo. Uderzył w niego samochód osobowy

wypadek
Facebook / fot. OSP Rykoszyn

Wypadki samochodowe, również podczas pięknej, słonecznej pogody, należą do smutnej codzienności na polskich drogach. W ostatnim czasie doszło do groźnego zdarzenia w województwie świętokrzyskim - samochód osobowy z impetem uderzył z skręcający ciągnik na drodze publicznej.

Finał okazał się być bardzo drastyczny - auto zajęło się ogniem, a obydwaj kierowcy zostali przetransportowani do szpitala.

Zderzenie dwóch pojazdów na drodze publicznej

O zajściu poinformowała m.in. Ochotnicza Straż Pożarna z Rykoszyna na swoim profilu na portalu Facebook.

Z informacji w mediach społecznościowych wiemy, że do zdarzenia doszło w sobotę 7 sierpnia 2021 roku w Rykoszynie (gm. Piekoszów, woj. świętokrzyskie).

Chwilę przed godziną 16:00 służby otrzymały zgłoszenie o zderzeniu się dwóch pojazdów: ciągnika rolniczego i samochodu osobowego.

56

Wedle relacji portalu echodnia.eu, 27-letni traktorzysta poruszał się drogą publiczną; podczas skrętu w lewo wjechał w niego volkswagen passat, który nadjeżdżał z przeciwnej strony.

Finał w płomieniach

Na efekty zderzenia dwóch pojazdów nie trzeba było długo czekać - samochód osobowy wkrótce stanął w ogniu.

OSP Rykoszyn poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na miejscu zdarzenia obecni byli funkcjonariusze policji i zespół ratownictwa medycznego.

Gaszeniem płonącego samochodu zajęli się strażacy z OSP KSRG Rykoszyn i JRG Kielce.

Zarówno kierowca ciągnika rolniczego, jak i samochodu osobowego zostali przetransportowani do szpitala. Nie podano dokładniejszych informacji na temat stanu ich zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / OSP Rykoszyn; echodnia.eu