Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Zderzenie motocykla z ciągnikiem rolniczym. Niestety, nie udało się uratować 34-latka
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 24.04.2021 02:00

Zderzenie motocykla z ciągnikiem rolniczym. Niestety, nie udało się uratować 34-latka

Wypadek - ciągnik
Facebook/OSP KSRG Lubanie/Paweł Czarniak

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia bieżącego roku w miniony piątek w miejscowości Janowice. Jak przekazali funkcjonariusze z OSP KSRG Lubanie, strażacy zostali zadysponowani na miejsce zdarzenia o godzinie 20:55. Jak się okazało, doszło do zderzenia motocykla z ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna kierujący motocyklem wjechał w tył ciągnika rolniczego.

Motocyklista trafił do szpitala 

Po zdarzeniu strażacy z OSP KSRG Lubanie powiadomili, że na skutek zdarzenia jedna osoba została ciężko poszkodowana. Jak się okazało, był to 34-letni motocyklista, który odniósł poważne obrażenia i w ciężkim stanie trafił do szpitala we Włocławku.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Niestety, jak potwierdziła Joanna Seligowska-Ostatek, rzecznik policji we Włocławku w rozmowie z portalem WłocławekNaszeMiasto.pl, mężczyzna nie przeżył. 34-latek zmarł w szpitalu na skutek obrażeń poniesionych podczas wypadku.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy z OSP Lubanie, OSP Janowice i PSP Włocławek, funkcjonariusze policji oraz załoga ratowników medycznych. Po zderzeniu droga była nieprzejezdna na czas pracy służb. 

Po zdarzeniu na miejscu wypadku pojawił się prokurator. Pod jego nadzorem będzie ustalane, jakie były okoliczności wypadku.

Motocykl i zderzenie ciągnikiem 

Do równie tragicznego wypadku na drodze doszło w woj. mazowieckim w Wielki Piątek, na początku kwietnia. Podczas zderzenia motocykla z ciągnikiem rolniczym zginął 28-letni kierowca, o czym więcej pisaliśmy >tutaj<. Wtedy też funkcjonariusze przypomnieli, że motocykliści nie mają zazwyczaj szans podczas zderzenia z samochodami, a wraz z pojawieniem się cieplejszych i bardziej słonecznych dni na drogach pojawia się zwiększona ilość motocyklistów. 

Fot. Facebook/OSP KSRG Lubanie/Paweł Czarniak

Fot. Google Maps/Janowice

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródła: WocławekNaszeMiasto, DDWocławek, Facebook/OSP KSRG Lubanie