Wypadek - nie żyje motocyklista
KPP w Sierpcu
Autor Aneta Wasilewska - 4 Kwietnia 2021

Mazowieckie: Tragiczne w skutkach zderzenie ciągnika rolniczego z motocyklem

Na drodze pomiędzy miejscowościami Żabowo i Osiek w Wielki Piątek doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z motocykla. Niestety, w wyniku wypadku zginął 28-letni kierowca.

Do zdarzenia doszło w Wielki Piątek około godziny 10:00 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Żabowo i Osiek w województwie mazowieckim.

Tragiczne w skutkach zderzenie ciągnika rolniczego z motocyklem

Jak przekazali funkcjonariusze z komendy w Sierpcu, mężczyzna kierujący motocyklem poruszał się po drodze gruntowej, podporządkowanej i nagle uderzył w ciągnik rolniczy, który znajdował się na drodze powiatowej.

28-letni kierowca motocykla podczas zderzenia doznał ciężkich obrażeń ciała. Na miejscu przeprowadzona została reanimacja. Niestety, mimo udzielenia pomocy rannemu, mieszkaniec gminy Zawidz zmarł.

Tajemniczy los danieli abpa Głódzia. Musiały wyprowadzić się z Gdańska razem z duchownymTajemniczy los danieli abpa Głódzia. Musiały wyprowadzić się z Gdańska razem z duchownymCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez funkcjonariuszy, kierowca ciągnika podczas zdarzenia był trzeźwy.

- Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej - przekazał asp. Krzysztof Dobrzeniecki z KPP w Sierpcu.

W akcji na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z OSP Zawidz i OSP Osiek oraz trzy samochody Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu, policja i zespół ratownictwa medycznego. Jak przekazali strażacy z OSP Zawidz, akcja trwała około półtorej godziny.

Funkcjonariusze zaapelowali do kierowców

Wraz z pojawieniem się cieplejszych i bardziej słonecznych dni na drogach zaobserwować można zwiększającą się ilość motocyklistów. Jak uczulają funkcjonariusze z KPP w Sierpcu, motocykliści nie mają zazwyczaj szans podczas zderzenia z samochodami.

- Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach, ale też o kulturę i życzliwość. Wszyscy jesteśmy równoprawnymi użytkownikami dróg - zaapelowali.

wypadek

Fot. OSP Zawidz/Facebook

mapa

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: KPP w Sierpcu, Facebook/ OSP Zawidz

Następny artykuł