Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Ania Bardowska opublikowała zdjęcie ze swoją mamą. Fani zaniemówili
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 17.01.2024 18:44

Ania Bardowska opublikowała zdjęcie ze swoją mamą. Fani zaniemówili

Anna Bardowska
Instagram/ania.bardowska

Anna Bardowska, uczestniczka 2 edycji programu "Rolnik szuka żony', która jako jedna z nielicznych odnalazła w nim miłość swojego życia, pokazała wakacyjne zdjęcie ze swoją mamą. Fani nie mogli się nadziwić urodzie kobiety. Pochwałom nie było końca.

Ania Bardowska znalazła miłość w programie "Rolnik szuka żony"

Program "Rolnik szuka żony" od wielu lat cieszy się popularnością wśród widzów. To właśnie dzięki niemu poznali się a później pobrali uczestnicy Anna i Grzegorz Bardowscy. Oboje skradli serce widzów.

Ich bajkowy ślub odbył się 16 kwietnia 2016 roku. Jeszcze tego samego roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary- Jan. W 2019 roku para doczekała się córeczki Liwii. Bardowscy wspólnie prowadzą gospodarstwo rolne pod Legnicą.

Ania Bardowska oprócz tego, że zajmuje się wychowywaniem dzieci, to również aktywnie udziela się na portalach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi niemalże 310 tys. internautów. Jest też autorką książeczki dla dzieci pt. "Skarby Wsi". Grzegorz zaś zajmuje się pracą w gospodarstwie. Niedawno jednak wybrali się całą rodziną na zagraniczną wycieczkę. Razem z nimi w podróż wybrała się mama influencerki. 


 

Polska prowadzi negocjacje z Kijowem. Czy uda się zażegnać kryzys zbożowy?

Mama Ani Bardowskiej zaskoczyła fanów

Rodzina Bardowskich od 6 stycznia spędza swój wymarzony urlop w słonecznej Dominikanie. W poniedziałek 15 stycznia na profilu Anny pojawiło się zdjęcie podpisane słowami "Lubię to zdjęcie", na którym pozuje wraz z mamą. Reakcja fanów była natychmiastowa:

“Prawie jak siostry”- napisała jedna z komentujących.

"Myślałam, że to twoja koleżanka"- skomentowała internautka.

"Jak dwie krople wody"- porównała fanka obie kobiety.

Pod postem Anny można przeczytać same pochlebne komentarze a to wszystko za sprawą wyjątkowej urody jej rodzicielki. Kobieta wygląda na bardzo młodą! Bardowska może być dumna mając takie geny. 

Bardowscy zachwyceni urokami Dominikany

Po pierwszym tygodniu wspólnie spędzonym na wakacjach Anna wraz z rodziną wybrała się na dwie wycieczki z przewodnikiem. 
 

- Wakacje marzeń. W pierwszym tygodniu pobytu sporo udało nam się zobaczyć. Popłynęlismy na piękną wyspę Saona. Kilka dni później wyruszyliśmy ma wycieczkę pokazującą prawdziwe życie na Dominikanie. Odwiedziliśmy rancho, gdzie produkują kawę i kakao ( zrobiłam spore zakupy u tych Państwa, więc kilka osób z Was będzie miało okazję spróbować), lokalny targ, produkcję olejków kokosowych i cygar - napisała pod najnowszym postem na Instagramie Ania Bardowska.

Urlop spędzony w miejscowości Punta Cana na Dominikanie to z pewnością chwilę wytchnienia dla rodziny Bardowskich, która pod koniec ubiegłego roku przeżyła traumatyczne wydarzenia, biorąc udział w wypadku samochodowym. 

- Mieliśmy takie zdarzenie, staliśmy w korku i pewna pani bez hamowania wjechała nam w tył, była rozpędzona, nie widziała, że jest korek. Takie zdarzenie mało inwazyjne, huk był ogromny, dzieci od razu się przestraszyły. Takie są najgorsze, bo najbardziej szyje nas bolą, jesteśmy na tabletkach - tłumaczy Ania.

Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, choć jak wspomina żona Grzegorza, najgorsza była obawa o własne dzieci. Rodzinie Bardowskich życzymy udanego urlopu i chwil wytchnienia.