Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Bogdan z "Rolnicy. Podlasie" w nowych filmach. Powstała petycja
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 21.03.2022 01:12

Bogdan z "Rolnicy. Podlasie" w nowych filmach. Powstała petycja

bogdan rolnicy podlasie
YouTube.com / Federacja Zielonych . pl

Bogdan Kubala zasłynął dzięki udziałowi w kultowym programie Rolnicy. Podlasie. Niestety, od pewnego czasu rolnik z Borowskich Cibor nie pojawia się w serialu. Mimo to Bogdan jest nadal obecny w mediach społecznościowych - w wakacje oprowadził po swoim gospodarstwie rodzinę z Krakowa, a kilka dni temu gościł na wystawie zwierząt gospodarskich w Szepietowie

Fragmenty codzienności Bogdana Kubali można obejrzeć na kanale Federacja Zielonych na portalu YouTube.com.

Bogdan z Rolnicy. Podlasie nadal pojawia się w filmach

Choć Bogdana nie zobaczymy w bieżących odcinkach serialu Rolnicy. Podlasie, to sołtys wsi Borowskie Cibory nie zniknął całkowicie z przestrzeni publicznej.

Od czasu do czasu rolnik pokazuje nieco swojej codzienności ciekawskiemu oku kamery, m.in. kanałowi Federacja Zielonych.

Kilka dni temu na kanale pojawił się film z wystawy zwierząt gospodarskich w Szepietowie, na których obecny był Bogdan i jego rodzina. Jak się okazało, rolnik wystawiał w konkursie swoją klacz, a także ogiera sąsiadów z Plutycz.

We wcześniejszej produkcji z wakacji, sołtys Borowskich Cibor zaprosił kamerę w momencie, gdy oprowadzał po swoim gospodarstwie rodzinę z Krakowa.

Petycja o przywrócenie Bogdana do serialu Rolnicy. Podlasie

Wierni fani Bogdana Kubali z chęcią oglądają filmy z jego udziałem, nawet jeśli nie jest to kultowy serial Rolnicy. Podlasie.

W ostatnim czasie został opublikowany film, w którym Bogdan wybrał się do komisu samochodowego, by kupić auto z okazji zdania prawa jazdy przez jego córkę.

Nieoficjalnie mówi się, że Bogdan przestał występować w serialu Rolnicy. Podlasie ze względu na swoją bezpośredniość w wyrażaniu opinii.

Od pewnego czasu w internecie krąży petycja, której sygnatariusze domagają się od twórców serialu przywrócenia Bogdana Kubali do obsady. W opisie dodają:

>

Sama stacja Fokus TV nie odniosła się w żaden sposób do wymienionych zarzutów. Dotychczas petycję podpisało 76 osób.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: YouTube.com / Federacja Zielonych . pl