RolnikInfo.pl
Policja - deski

Policja Podkarpacka

Ciągnik na poboczu, deski w rowie. Kierowca i pasażer zatrzymani przez policję

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Na drodze relacji Korczowiska – Zielonka (woj. podkarpackie) doszło do interwencji policjantów. Zgodnie ze zgłoszeniem po drodze poruszał się ciągnik z wozem załadowanym deskami, za którego kierownicą siedział nietrzeźwy kierowca.

W miniony piątek 28 maja bieżącego roku doszło do interwencji z udziałem funkcjonariuszy z kolbuszowskiej policji. Jak wynikało ze zgłoszenia na drodze relacji Korczowiska – Zielonka miał poruszać się ciągnik z wozem załadowanym deskami, a za jego kierownicą miał siedzieć nietrzeźwy kierowca.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Na poboczu ciągnik, wóz z deskami w rowie 

Jak przekazali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, po dotarciu na miejsce oczom funkcjonariuszy na poboczu ukazał się ciągnik. Natomiast wóz częściowo załadowany deskami znajdował się w przydrożnym rowie. Obok ciągnika znajdowało się dwóch mężczyzn, usiłujących załadować znajdujące się obok wozu deski, które z niego wypadły.

Podczas interwencji funkcjonariuszy mężczyźni przekazali, że ciągnikiem kierował 46-latek. Mężczyzna miał wjechać do rowu, by uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem. Po wylegitymowaniu mężczyzn okazało się, że 46-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Co więcej, w czasie interwencji, funkcjonariusze zauważyli, że ciągnik miał jedynie połowę tablicy rejestracyjnej.

Mężczyźni nie byli trzeźwi 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej postanowili doprowadzić mężczyzn do kolbuszowskiej jednostki, gdzie zostało przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy oraz pasażera. Jak się okazało, 46-latek miał 2,74 promila alkoholu w organizmie, natomiast towarzyszący mu 29-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jak powiadomili policjanci, w sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie. 

Jak informowaliśmy wczoraj, w minionym tygodniu zatrzymany został 47-letni kierowca z gminy Wohyń "na podwójnym gazie". Jak się okazało, kierowca ciągnika nie tylko prowadził maszynę pod wpływem alkoholu, ale i między innymi nie posiadał uprawnień do kierowania. Więcej na temat zatrzymania w miejscowości Bezwola Stara Wieś można przeczytać >tutaj<. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl**

Źródło: Policja

Podobne artykuły

Pożar - ciągnik

Maszyny

Świętokrzyskie: Pożar ciągnika. Na miejscu cztery zastępy straży pożarnej

Czytaj więcej >
wypadek

Maszyny

Potężne zderzenie ciężarówki i ciągnika. 82-letni traktorzysta stracił życie

Czytaj więcej >
ciągnik pole las

Maszyny

Zaatakował dwie osoby pracujące w lesie. Później agresor zniszczył im ciągnik bagnetem

Czytaj więcej >
ciągnik

Maszyny

Rejestracja ciągnika przez nowego właściciela. Wydłużony czas na rejestrację pojazdu

Czytaj więcej >
Ciągnik - przejazd kolejowy

Maszyny

Lubelskie: Wypadek na przejeździe kolejowym. Ciągnik rolniczy zderzył się z pociągiem

Czytaj więcej >
Kradzież - ciągnik

Maszyny

Ukradli ciągnik wart ponad 100 tys. zł. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty

Czytaj więcej >