Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Młodemu rolnikowi skradziono ciągnik. Trwa zbiórka na niezbędne do pracy narzędzie
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:40

Młodemu rolnikowi skradziono ciągnik. Trwa zbiórka na niezbędne do pracy narzędzie

zrzutka.pl/9vhyae
zrzutka.pl/9vhyae

Młodemu rolnikowi z województwa dolnośląskiego skradziono ciągnik rolniczy. W związku z tym, że maszyna nie została wciąż odnaleziona, w sieci powstała zbiórka, by wesprzeć rolnika i pomóc mu kupić niezbędne do pracy narzędzie.

Do kradzieży doszło w nocy z 26 na 27 czerwca bieżącego roku wsi Chocianowiec. Pod osłoną nocy skradziony został ciągnik rolniczy marki Massey Ferguson.

Trwa zbiórka dla rolnika

Ciągnika na ten moment wciąż nie udało się odnaleźć. Dla młodego rolnika oznacza to, że nie ma sprzętu niezbędnego do pracy. W związku z tym na stronie internetowej zrzutka.pl założona została zbiórka dla młodego rolnika.

- Wraz z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy, które pomogą Rafałowi stanąć na nogi, a właściwie pojechać nowym traktorem przez pole - napisał na stronie zbiórki Artur Wandycz, szef Klubu Radnych Chocianów 2023.

"Prosimy wszystkie dobre dusze o wsparcie"

Celem zbiórki jest uzbieranie 20 tysięcy złotych. Na ten moment 16 wspierających przekazało 2 206 zł. Link do zbiórki znajduje się >tutaj<. - Prosimy wszystkie dobre dusze o wsparcie. Każda złotówka zwiększy szanse, że młody rolnik będzie mógł wrócić do swojej pracy, by utrzymać rodzinę! - można przeczytać na stronie zbiórki.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: zrzutka.pl