RolnikInfo.pl

YouTube.com / Rolnik Info

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Choć sympatyczny Gienek Onopiuk z ochotą uczestniczy w nagraniach kolejnych odcinków serialu Rolnicy. Podlasie, to w ostatnim czasie doznał on wyjątkowo uciążliwych dolegliwości zdrowotnych, które zaburzyły jego codzienne funkcjonowanie. Jak przekazał Super Express, popularny rolnik z Plutycz trafił do szpitala na SOR ze względu na niepokojąco spuchniętą nogę.

Ze względu na zaistniałą sytuację, ekipa Rolnicy. Podlasie przerwała nagrania do serialu. Na szczęście po otrzymanym zastrzyku i lekarstwach zdrowie Gienka powróciło do normy.

Gienek trafił na SOR. Głęboki niepokój na planie Rolnicy. Podlasie

Utrzymujące się od pewnego czasu w całym kraju upały potrafią skutecznie odbierać energię niezbędną do codziennego funkcjonowania. Osłabienie i niedyspozycja zdrowotna nie ominęła również lubianego Gienia znanego z serialu Rolnicy. Podlasie.

Jak poinformował Super Express, podczas tworzenia nowych odcinków w gospodarstwie, senior rodu Onopiuków nie był w najlepszej formie. Okazało się, że dokucza mu spuchnięta noga.

W pewnym momencie dolegliwość stała się tak uciążliwa, że rolnik z Plutycz musiał zostać zawieziony do szpitala. Mężczyzna trafił na SOR.

Nie trzeba dodawać, że złe samopoczucie lubianego Gienia mocno strapiło wszystkich obecnych na miejscu twórców serialu Rolnicy. Podlasie.

Dalszy rozwój zdarzeń

Jak donosi Super Express, ojciec Andrzeja został zawieziony do szpitala w Bielsku Podlaskim, gdzie otrzymał zastrzyk. Po otrzymaniu lekarstwa wrócił do domu, jednakże w związku ze swoją wcześniejszą niedyspozycją otrzymał zalecenie przyjmowania leków.

Choć wydawało się, że wizyta na SOR-ze rozwiązała problematyczną sytuację Gienka, to kolejnego dnia problem się powtórzył - rolnik ponownie trafił do lekarza.

Media nie podają, co dokładnie było powodem spuchnięcia nogi rolnika z Plutycz - wiadomo jednak, że po wizycie u medyka Gienek poczuł się lepiej.

Wysokie temperatury i prażące słońce z pewnością przyczyniają się do niekorzystnego samopoczucia wielu osób - z tego względu ważne jest, by codziennie pić dużą ilość płynów i nie wystawiać się na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Miejmy nadzieję, że lubiany Gienek Onopiuk szybko powróci do zdrowia i będzie cieszył się doskonałym samopoczuciem.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

  • Spontaniczna akcja. Kolejna niespodzianka dla Gienka i Andrzeja z Plutycz

  • Rolnik zatrzymany na drodze. Jechał traktorem na 3 kołac h

  • Pożar budynku gospodarczego. Na miejscu siedem zastępów straży pożarnej

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Wieś

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc
Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję
Czytaj więcej >

Wieś

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki
Czytaj więcej >

Wieś

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach
Czytaj więcej >
Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]