RolnikInfo.pl
gienek rolnicy podlasie

YouTube.com / Rolnik Info

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

17 Lipca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Choć sympatyczny Gienek Onopiuk z ochotą uczestniczy w nagraniach kolejnych odcinków serialu Rolnicy. Podlasie, to w ostatnim czasie doznał on wyjątkowo uciążliwych dolegliwości zdrowotnych, które zaburzyły jego codzienne funkcjonowanie. Jak przekazał Super Express, popularny rolnik z Plutycz trafił do szpitala na SOR ze względu na niepokojąco spuchniętą nogę.

Ze względu na zaistniałą sytuację, ekipa Rolnicy. Podlasie przerwała nagrania do serialu. Na szczęście po otrzymanym zastrzyku i lekarstwach zdrowie Gienka powróciło do normy.

Gienek trafił na SOR. Głęboki niepokój na planie Rolnicy. Podlasie

Utrzymujące się od pewnego czasu w całym kraju upały potrafią skutecznie odbierać energię niezbędną do codziennego funkcjonowania. Osłabienie i niedyspozycja zdrowotna nie ominęła również lubianego Gienia znanego z serialu Rolnicy. Podlasie.

Jak poinformował Super Express, podczas tworzenia nowych odcinków w gospodarstwie, senior rodu Onopiuków nie był w najlepszej formie. Okazało się, że dokucza mu spuchnięta noga.

W pewnym momencie dolegliwość stała się tak uciążliwa, że rolnik z Plutycz musiał zostać zawieziony do szpitala. Mężczyzna trafił na SOR.

pożar

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

CZYTAJ DALEJ

Nie trzeba dodawać, że złe samopoczucie lubianego Gienia mocno strapiło wszystkich obecnych na miejscu twórców serialu Rolnicy. Podlasie.

Dalszy rozwój zdarzeń

Jak donosi Super Express, ojciec Andrzeja został zawieziony do szpitala w Bielsku Podlaskim, gdzie otrzymał zastrzyk. Po otrzymaniu lekarstwa wrócił do domu, jednakże w związku ze swoją wcześniejszą niedyspozycją otrzymał zalecenie przyjmowania leków.

Choć wydawało się, że wizyta na SOR-ze rozwiązała problematyczną sytuację Gienka, to kolejnego dnia problem się powtórzył - rolnik ponownie trafił do lekarza.

Media nie podają, co dokładnie było powodem spuchnięcia nogi rolnika z Plutycz - wiadomo jednak, że po wizycie u medyka Gienek poczuł się lepiej.

Wysokie temperatury i prażące słońce z pewnością przyczyniają się do niekorzystnego samopoczucia wielu osób - z tego względu ważne jest, by codziennie pić dużą ilość płynów i nie wystawiać się na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Miejmy nadzieję, że lubiany Gienek Onopiuk szybko powróci do zdrowia i będzie cieszył się doskonałym samopoczuciem.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

  • Spontaniczna akcja. Kolejna niespodzianka dla Gienka i Andrzeja z Plutycz

  • Rolnik zatrzymany na drodze. Jechał traktorem na 3 kołach

  • Pożar budynku gospodarczego. Na miejscu siedem zastępów straży pożarnej

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >
dom na wsi

Wieś

W domu na wsi znaleziono groźne zwierzę. Internauta zwrócił uwagę na jeden fakt

Czytaj więcej >