Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie": U Emilii powiększyła się ranczowa rodzina
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:35

"Rolnicy. Podlasie": U Emilii powiększyła się ranczowa rodzina

Rolnicy Podlasie - Emilia
Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook

Jak ogłosiła wczoraj Emilia za pośrednictwem mediów społecznościowych, jej "ranczowa rodzina" powiększyła się o kolejnego członka. 

- Koński dzieciak, któremu udało się nie zostać wywiezionym do Włoch. My dajemy mu dom, jedzenie, miłość, ale to dzięki Wam i zbiórce na wykup jego los potoczył się tak, a nie inaczej - podziękowała za pomoc w zbiórce młoda rolniczka. 

Co więcej, Emilia zachęciła swoich fanów do zgłaszania propozycji imienia dla nowego członka rodziny. Propozycji jest co niemiara, a jednym z najczęściej powtarzających się imion jest Szczęściarz. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

[EMBED-6]

- Szczęściarz, bo miał dużo szczęścia, że trafił na Panią - napisała jedna z internautek. 

Warto przypomnieć, że na ranczu w Laszkach do tej pory zamieszkało już niemalże sto kóz, około 20 krów, a także cielaki, konie, króliki, a nawet gęsi. Jak sama wspomniała Emilia, zwierzęta, które do siebie przyjmuje, często ratowane są przed rzeźnikami. 

Emilia w nowym odcinku "Rolnicy. Podlasie" 

W najbliższą niedzielę o godzinie 20:15 wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu "Rolnicy. Podlasie", w którym nie zabraknie także wizyty kamer w Laszkach. Jak wynika z krótkiej zapowiedzi Emilia, która niebawem zostanie mamą, będzie szykować ubranka dla swojej pociechy. Widzowie będą mieli szansę wysłuchać rozmowy Emilii z mamą na temat badań, wykonywanych w okresie ciąży. Przed kamerami Emilia zdradzi także, że w gospodarstwie cały czas coś się dzieje, przez co przyszła mama nie ma na nic czasu. 

Zapowiedź najbliższego odcinka można zobaczyć poniżej. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook/ Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, YouTube/FokusTV