Rolnicy Podlasie - Emilia
Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 20 Kwietnia 2021

"Rolnicy. Podlasie": U Emilii powiększyła się ranczowa rodzina

Emilia uczestniczka programu "Rolnicy. Podlasie" zdradziła, że do jej "ranczowej rodziny" dołączył kolejny członek. Jak się okazuje, młoda rolniczka przygarnęła do swojego gospodarstwa konia.

Jak ogłosiła wczoraj Emilia za pośrednictwem mediów społecznościowych, jej "ranczowa rodzina" powiększyła się o kolejnego członka.

- Koński dzieciak, któremu udało się nie zostać wywiezionym do Włoch. My dajemy mu dom, jedzenie, miłość, ale to dzięki Wam i zbiórce na wykup jego los potoczył się tak, a nie inaczej- podziękowała za pomoc w zbiórce młoda rolniczka.

Co więcej, Emilia zachęciła swoich fanów do zgłaszania propozycji imienia dla nowego członka rodziny. Propozycji jest co niemiara, a jednym z najczęściej powtarzających się imion jest Szczęściarz.

Popełnił trzy przestępstwa. Traktorzyście grozi do 5 lat pozbawienia wolnościPopełnił trzy przestępstwa. Traktorzyście grozi do 5 lat pozbawienia wolnościCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

- Szczęściarz, bo miał dużo szczęścia, że trafił na Panią - napisała jedna z internautek.

Warto przypomnieć, że na ranczu w Laszkach do tej pory zamieszkało już niemalże sto kóz, około 20 krów, a także cielaki, konie, króliki, a nawet gęsi. Jak sama wspomniała Emilia, zwierzęta, które do siebie przyjmuje, często ratowane są przed rzeźnikami.

Emilia w nowym odcinku "Rolnicy. Podlasie"

W najbliższą niedzielę o godzinie 20:15 wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu "Rolnicy. Podlasie", w którym nie zabraknie także wizyty kamer w Laszkach. Jak wynika z krótkiej zapowiedzi Emilia, która niebawem zostanie mamą, będzie szykować ubranka dla swojej pociechy. Widzowie będą mieli szansę wysłuchać rozmowy Emilii z mamą na temat badań, wykonywanych w okresie ciąży. Przed kamerami Emilia zdradzi także, że w gospodarstwie cały czas coś się dzieje, przez co przyszła mama nie ma na nic czasu.

Zapowiedź najbliższego odcinka można zobaczyć poniżej.

Emilia

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook/ Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, YouTube/FokusTV

Następny artykuł