Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

andrzej rolnicy podlasie
19.03.2022 02:35 Andrzej wyjawił całą prawdę. Wiemy, co stanie się z gospodarstwem w przyszłości

Jak się okazało, rolnik wyznał, iż w sytuacji, gdy sam nie będzie miał dzieci, gospodarstwo w Plutyczach zostanie przejęte przez Kacperka, syna jego siostry. Cała prawda o przyszłości gospodarstwa w PlutyczachGospodarstwo Andrzeja i Gienka Onopiuków w Plutyczach, choć położone w cichej okolicy, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów serialu Rolnicy. Podlasie. Zależnie od aury i dnia tygodnia, przez słynne gospodarstwo z niebieskimi krowami przewija się nawet kilkaset osób. Mimo to Andrzej i Gienek są pogodni i dobrze nastawieni wobec gości. Wśród osób, które odwiedziły ich gospodarstwo była część redakcji Rolnik Info: Albert Długoszewski i Aneta Wasilewska. Nie obyło się bez oficjalnej degustacji kotleta schabowego przywiezionego przez dziennikarzy naszego portalu. Gienek określił go swoim tradycyjnym stwierdzeniem: pierwyj sort. Rozmowa z młodszym z Onopiuków pokazała w nowym świetle pewne nieznane dotychczas kwestie związane z gospodarstwem w Plutyczach. Andrzej wypowiedział się na temat przyszłości swojego domostwa następująco: Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego materiału z wypowiedzią Andrzeja Onopiuka: [EMBED-8]- Jak ja będę miał sześćdziesiąt lat, to na pewno będę musiał oddać komuś. Ja wiem, kto przejmie: jak nie będę miał dzieci, to Kacper weźmie. Bo Kacper - o, biega po podwórku - przerwał wypowiedź rolnik, ostrzegając siostrzeńca przed chodzącymi wolno krowami.

Rolnicy.Podlasie - Emilia
19.03.2022 02:35 "Rolnicy. Podlasie": Zima w Plutyczach i wielkie oczekiwania Emilii

W tym tygodniu widzowie mogli zobaczyć ogromną radość w Laszkach, gdzie pojawił się nowy zwierzak - Pusia, szczeniak - prezent od Krzysztofa. Emilia była zachwycona pojawieniem się szczeniaka. Jak przypomniała, zimą tego roku straciła owczarka niemieckiego. - Krzysiek wie, że ja owczarki szkockie kocham - wyznała zachwycona Emilia.

Gienek i Andrzej
19.03.2022 02:35 Gienek i Andrzej otrzymali świetny prezent od fanów. Padły sugestywne słowa

Na facebookowym profilu Andrzej sugestywnie stwierdził, że podarunek w postaci narzędzi jest dużo lepszy, niż przywożony do Plutycz alkohol. Gienek i Andrzej otrzymali praktyczny prezent od fanówChoć nie wiemy, od kogo pochodzi przydatny prezent, to nie trzeba dodawać, że klucze do reperowania sprzętów są dla gospodarza zawsze strzałem w dziesiątkę.Na facebookowym profilu Andrzeja i Gienka Onopiuków możemy przeczytać, iż z pomocą nowych narzędzi rolnicy naprawili swój rozrzutnik. Andrzej nie omieszkał też zaznaczyć, jakich prezentów Onopiukowie woleliby nie dostawać - jest nim alkohol, który zdecydowanie nie jest potrzebny w gospodarstwie w Plutyczach. Syn Gienka wielokrotnie prosił w mediach, by goście powstrzymali się przed przywożeniem trunków takich jak piwo czy wódka. Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo: [EMBED-8]Niestety, fani kultowego serialu Rolnicy. Podlasie nie biorą sobie do serca apelu zrozpaczonego Andrzeja - a trzeba mieć na uwadze, że gospodarstwo w Plutyczach praktycznie codziennie przyjmuje dziesiątki gości.Pewnego dnia na płocie posesji pojawił się baner, otwarcie wyrażający apel o nieprzynoszenie alkoholu do domostwa. Zdecydowanie lepszym pomysłem na podarunek jest wspomniana na plakacie marchewka dla zwierząt.

andrzej rolnicy podlasie
19.03.2022 02:35 Andrzej przedstawi ojcu kogoś ważnego. "Ktoś, na kogo Gienek czekał od dawna"

Jak się okazuje, Andrzej ma wkrótce przedstawić Gienkowi kogoś, na kogo jego ojciec czekał od dawna. Wedle zapowiedzi, fani odkryją tę tajemnicę dopiero pod koniec tygodnia. Ktoś, na kogo Gienek czekał od dawnaGienek i Andrzej są wielkimi miłośnikami zwierząt. W swoim gospodarstwie mają nie tylko psy i drób, ale również słynne niebieskie krowy i konie zimnokrwiste. Tym razem na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków możemy podziwiać małego niebieskiego byczka. Nie trzeba dodawać, że ta rasa bydła o niespotykanym kolorze sierści jest oczkiem w głowie gwiazd serialu Rolnicy. Podlasie.We wpisie, który pojawił się w mediach społecznościowych, możemy przeczytać tajemnicze słowa: Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo: [EMBED-8]- A w piątek przedstawię Wam Kogoś na Kogo Gienek czekał od dawna [pis. oryg.]Czy jednak istnieją podstawy, by sądzić, że ta zagadkowa postać będzie kolejnym zwierzęcym mieszkańcem gospodarstwa w Plutyczach? Rolnicy z Podlasia milczą, a ciekawość fanów rośnie.

Rolnicy. Podlasie - Emilia
19.03.2022 02:35 "Rolnicy. Podlasie": Emilia nie spodziewała się podobnego zachowania. Rolniczka zamieściła podziękowania

Emilia znana z programu "Rolnicy. Podlasie" za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła podziękowania dla swoich fanów, którzy pojawiają się w Laszkach i potrafią zrozumieć, że przyszła mama nie ma siły na spotkania z widzami. Rolniczka zamieściła pełne wdzięczności słowa dla odwiedzających. Emilia, która już w przyszłym miesiącu przywita na świecie maleńką Laurę, nie spodziewała się prezentów dla córki. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo: - Drodzy Fani, dziś pomimo nieciekawej pogody było Was tylu, że jak to stwierdzili sąsiedzi "przez Laszki przejechała cała Polska" Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, że nie wychodzę, bo w 9 miesiącu ciąży jest mi po prostu ciężko, dziękujemy za pozdrowienia, przemiłe słowa, życzenia oraz... Czego się nigdy nie spodziewaliśmy, dziękujemy za wspaniałe prezenty dla naszej Laury, która ma być z nami dopiero za miesiąc - przekazała Emilia. Młoda rolniczka podzieliła się także zdjęciami prezentów, które otrzymała od widzów. Wśród prezentów znalazły się między innymi ubranka i zabawki.

Rolnicy. Podlasie - Gienek apel do fanów
19.03.2022 02:35 Rolnicy z Plutycz zwrócili się do fanów. Potrzebna jest pomoc w odnalezieniu świadków zdarzenia

Przypomnijmy, jak wynikało z materiału opublikowanego przez AGROunię, w Plutyczach doszło do zatrzymania Gienka, znanego z programu "Rolnicy. Podlasie". Na nagraniu widać było, jak rolnik został zatrzymany i wyprowadzony z własnej posesji do radiowozu policyjnego. Jak się okazało, Gienek w areszcie spędził noc. W mediach społecznościowych rolników wskazano, że spędzenie nocy w areszcie było dla rolnika bardzo ciężkie, a do dziś odczuwa skutki tych wydarzeń. Jak podkreślono, zdaniem rolników, działania funkcjonariuszy były nieadekwatne do całej sytuacji. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Emilia - Rolnicy Podlasie
19.03.2022 02:35 Emilia z "Rolnicy. Podlasie": "Akcja obornik" w Laszkach

Emilia Korolczuk, młoda rolniczka znana z programu "Rolnicy. Podlasie" za pośrednictwem platformy YouTube na bieżąco pokazuje swoim fanom, co dzieje się u niej w gospodarstwie. Tym razem na najnowszym nagraniu można zobaczyć "akcję obornik".

rolnicy podlasie
19.03.2022 02:35 Bohaterka serialu "Rolnicy. Podlasie" została mamą. Znamy imię dziecka

Pociecha rolników z Haciek ma na imię Lena i urodziła się pod koniec marca. Natalia z Haciek urodziła dziewczynkęBohaterki serialu Rolnicy. Podlasie nie szczędzą widzom emocji - wiemy, że wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko Emilki Korolczuk z Laszek. Kilka miesięcy przed nią córkę urodziła natomiast Natalia Korszak z Haciek. Jak możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych, 28 kwietnia minął dokładnie miesiąc od narodzin małej Leny. Jak twierdzi Natalia, córka jest oczkiem w głowie mamy i taty. Natalia i Michał w swoim gospodarstwie skupiają się głównie na hodowli krów, ale uprawiają również zboża. Po raz pierwszy w serialu Rolnicy. Podlasie pojawili się w drugim sezonie produkcji. Małżeństwem są od 2017 roku i - co ciekawe - poznali się przez internet. Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo: [EMBED-8]Natalia dla ukochanego pozostawiła rodzinne Suwałki i przeprowadziła się do wsi Haćki, w którym Michał wraz z ojcem prowadzi gospodarstwo. Mężczyzna ma w planach przejąć rolniczy biznes i w przyszłości samodzielnie go rozwijać.

Gienek i Andrzej - emerytury
19.03.2022 02:34 Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" szczerze o głodowych emeryturach

- Przepracowałem 42 lata i za 42 lata robocze, dostałem 1000 złotych emerytury. Co to dziś jest 1000 złotych? - powiedział Gienek w rozmowie z nami.Jak podkreślił Gienek, przy takich emeryturach samo kupienie żywności w mieście byłoby ciężkim zadaniem. Na szczęście, jak przyznał rolnik, w gospodarstwie mają swoje mleko i jajka. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Rolnicy. Podlasie - niemałe zamieszanie w Plutyczach
19.03.2022 02:34 "Rolnicy. Podlasie": Niemałe utrudnienia w Plutyczach

W najnowszym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" nie zabraknie emocji w Plutyczach. Tym razem rolników będzie można oglądać podczas prac. Niestety, realizacja ich planów będzie utrudniona. Przeszkodą okaże się, to "słynne błoto", które uniemożliwi uruchomienie ciągnika.- Mieliśmy przewieźć słomę, no co do czego, zatopiłem duży traktor, a duży traktor w ogóle nie ciągnie stoi w miejscu - mówi Andrzej w krótkiej zapowiedzi nowego odcinka. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo: Młodszy z rolników nie zamierza się jednak poddawać, co już jutro będą mogli zobaczyć widzowie. W Plutyczach będzie trwać walka, by wydostać Ursusa z błota. Niestety, błoto okaże się nie do pokonania i rolnicy będą zmuszeni własnoręcznie przenieść słomę.

Rolnicy Podlasie - rewolucja
19.03.2022 02:34 "Rolnicy. Podlasie": U Gienka i Andrzeja przyszedł czas na zmiany

W najbliższym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" widzowie będą świadkami niemałej rewolucji w Plutyczach. Jak wynika z zapowiedzi zamieszczonej w mediach społecznościowych stacji FokusTV, Gienek i Andrzej wprowadzą zmiany w swoim gospodarstwie. W domu rolników zamontowany zostanie zarówno bojler, jak i umywalka. - Przyszedł czas na bojler, umywalkę na ciepłą wodę - z uśmiechem na ustach podkreślił Andrzej. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Andrzej
19.03.2022 02:34 Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Rolnik wyznał również, iż marzą mu się dzieci i wybudowanie domu. Realizacja tych pragnień nie należy jednak do prostych zadań - mimo to Andrzej jest pełen nadziei na przyszłość. Belarka, dziewczyna, dom i dzieciFani kultowego serialu Rolnicy. Podlasie nie raz słyszeli o największym marzeniu Andrzeja, jakim była własna belarka. Dzięki pomocy dobrych ludzi i internetowym zbiórkowm pieniędzy, rolnik będzie mógł kupić belarkę za około 80 tysięcy złotych. W rozmowie z redaktorem naczelnym portalu Rolnik Info Albertem Długowszewskim Andrzej Onopiuk skomentował sprawę następująco: - 80 tysięcy ta belarka kosztuje. To dla jednych dużo, dla drugich mało, bo rolnicy kupują nawet po 200, po 300 tysięcy. Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:Okazuje się jednak, że bohater serialu Rolnicy. Podlasie ma wiele innych marzeń dotyczących nie tylko rolnictwa, ale też swojego życia prywatnego.

Rolnicy Podlasie - nowy odcinek
19.03.2022 02:34 "Rolnicy. Podlasie": Niemałe zamieszanie w Plutyczach. Rolnicy nie spodziewali się podobnych trudności

W marcu wystartowała trzecia odsłona bijącego rekordy popularności serialu "Rolnicy. Podlasie". Widzowie każdej niedzieli mogą obserwować, co nowego wydarzyło się u swoich ulubionych bohaterów. Chociaż pierwszy odcinek nie wszystkim przypadł do gustu, o czym pisaliśmy >tutaj<, widać, że z odcinka na odcinek serial "nabiera tempa". Ktoś jednak trafnie skomentował pierwszy odcinek, jako "pierwsze śliwki robaczywki".

Rolnicy. Podlasie - trzeci odcinek
19.03.2022 02:34 Kolejny odcinek "Rolnicy. Podlasie". "Emocje jak na grzybobraniu"

Zgodnie z tym, czego można było dowiedzieć się z krótkiej zapowiedzi trzeciego odcinka w Plutyczach pojawił się niemały problem, gdy podczas przepędzania krów uciekła jedna z nich, a w ślad za nią cielak. Zdenerwowany Andrzej biegał za zwierzętami, a w tym czasie jego ojciec wszystko czujnie obserwował. Jak zgodnie przyznali rolnicy, jedynie z tą krową są jakiekolwiek problemy. Przed kamerami Andrzej nazwał ją nawet "durnowatą". Cała pogoń za krową trwała blisko dwie godziny. Po tym, jak udało się szczęśliwe powrócić do gospodarstwa rolnicy z Plutycz zaczęli karmić zwierzęta. Jednym z zabawniejszych momentów, przynajmniej dla Andrzeja, był czas, w którym jego ojciec podczas śrutowania został obsypany. Widzowie w trzecim odcinku "Rolnicy. Podlasie" mogli także posłuchać, jak Gienek wspomina swojego ojca. Oprócz losów Gienka i Andrzeja widzowie mieli także okazję zobaczyć, jak Agnieszka i Jarek pracują w gospodarstwie. Rolników w ostatnim odcinku wspierali Karol i Sylwia. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo: [EMBED-3]

rolnicy podlasie
19.03.2022 02:33 Gienek Onopiuk o swojej przeszłości. Nieznane fakty na temat ojca i córki

Co jednak najbardziej zaskakujące, w krótkiej zapowiedzi kolejnego odcinka widzowie mogli usłyszeć, że Gienek Onopiuk stracił wiele lat temu córeczkę i - jak twierdzi - często widzi ją we śnie. Historia Gienka Onopiuka z serialu "Rolnicy. Podlasie" Gienek Onopiuk jest jednym z najpopularniejszych uczestników hitowego serialu Rolnicy. Podlasie. Szczery rolnik o gołębim sercu dał się poznać widzom jako zdolny hodowca zwierząt i człowiek, który na przekór losowi stara się dostrzegać w życiu dobro. W trzecim odcinku najnowszego sezonu Rolnicy. Podlasie mogliśmy obserwować zaganianie krów w gospodarstwie w Plutyczach. Choć nie brakowało niesfornych sztuk bydła, to na szczęście na koniec dnia rolnicy poskromili wszystkie swoje zwierzęta. Choć wydawałoby się, że o Gienku i Andrzeju wiadomo praktycznie wszystko, to okazuje się, że nic bardziej mylnego - pod koniec dnia Gienek, karmiąc marchewką krowy w oborze, zaczął wspominać dawne czasy. Wszystko przez dziurę, która pojawiła się w ścianie budynku - jak się okazało, obora liczyć może nawet ponad sto lat. Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo: [EMBED-3]- Bo te obory to mają około stu lat, to jest zabytek - powiedział Andrzej. - Jak nie lepiej - dodał jego ojciec. - To jest mojego dziadka jeszcze budowla, która ma przeszło sto lat jak w banku. I za sto lat, wiadomo, spróchniało. (...) Mój ojciec by zrobił takie sprawy - powiedział senior rodu Onopiuków, wskazując na niezałataną dziurę w ścianie - ale wiadomo, pod starość nie dał rady, a już ojca nie ma 34 lata. Jak się okazało, ojciec i chrzestny Gienka Onopiuka byli braćmi, którzy specjalizowali się w budownictwie w drewnie - dzięki ich pracy powstały liczne chlewiki, stodoły, domy, a także cerkiew.

Rolnicy. Podlasie - nowy odcinek
19.03.2022 02:33 "Rolnicy. Podlasie": Trudne decyzje i ciężka praca. "Weterynarza nic nie przeraża"&nbsp;

Trzeci odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" został srogo oceniony przez widzów. Kolejny raz po emisji nowego odcinka pojawiło się wiele komentarzy, internauci byli rozczarowani, że niewiele się działo. O ostatnim odcinku można przeczytać >tutaj<. Więcej emocji z pewnością pojawi się podczas jutrzejszej emisji czwartego odcinka programu "Rolnicy. Podlasie".

Rolnicy Podlasie - 5 odcinek
19.03.2022 02:33 "Rolnicy. Podlasie": Gienek wspomina ojca i córeczkę

Jak można było zobaczyć w zapowiedzi do dzisiejszego odcinka, Gienek wspominał wydarzenia z przeszłości. Kiedy za oknem zaczął padać deszcz do gospodarza, przyszedł Jastrząb, z którym Gienek znają się od wielu lat. Podczas rozmowy o rodzicach Gienka, rolnik wyciągnął stare zdjęcia. Na fotografiach pojawiali się Andrzej, Jarek, Paulina. - Tych, którzy odeszli często wspominam. Śnią mi się, Justynka mi się śni, córeczka maleńka była, zmarła. Jednak to jest wola Boża, ale po roku Andrzej się urodził, później Paulinka - mówił Gienek. Jak wyznał Gienek, jego pierwsza córka, Justynka żyła dokładnie trzy miesiące. Córka zapadła na wirusowe zapalenie płuc. Gienek na spotkaniu z przyjacielem, pokazywał także zdjęcia z pogrzebu swojego taty. Jak wspominał rolnik, jego ojciec rzadko bywał w domu, miał wielu przyjaciół, którzy towarzyszyli mu do ostatnich chwil. Na jednej z fotografii widać było, jak przyjaciele na pogrzebie niosą trumnę z ojcem Gienka. Rolnik wyznał, gdy dowiedział się o śmierci swojego taty. Ze łzami w oczach przyznał, że nie mógł uwierzyć, gdy przekazano mu tę wiadomość. Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Emilka Rolnicy Podlasie - zdjęcie
19.03.2022 02:33 "Rolnicy. Podlasie": Emilka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

- Ranczo cały czas się powiększa Wesołych Świąt! - napisała wczoraj w Niedzielę Wielkanocną Emila. Oprócz zamieszczonych życzeń internauci mieli okazję zobaczyć jej nowe zdjęcie. Na fotografii widać, że młoda rolniczka jest już w zaawansowanej ciąży. Na zdjęciu można było zobaczyć także partnera Emilii i ojca dziecka - Karola, o którym więcej można przeczytać >tutaj<. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

rolnicy podlasie
19.03.2022 02:33 Adam z "Rolnik szuka żony" odwiedził Gienka i Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" w Lany Poniedziałek

Rolnik mieszkający we wsi Pasieczniki Duże poinformował o wizycie u Andrzeja i Gienka znanych z serialu Rolnicy. Podlasie na swoim profilu na Facebooku. Adam z "Rolnik szuka żony" u Gienka i Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie"Gdyby zapytać przypadkową osobę o najpopularniejsze obecnie formaty telewizyjne ukazujące życie na polskiej wsi, bez wątpienia padłyby dwa tytuły: Rolnik szuka żony oraz Rolnicy. Podlasie. Adam Kraśko był uczestnikiem pierwszej edycji hitu TVP. Choć żony nie znalazł ani podczas programu, ani po nim, rolnik twierdzi, że jest szczęśliwy. Z kolei Gienek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz swoją popularność zawdzięczają serialowi Rolnicy. Podlasie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych relacjonują częste wizyty swoich fanów w gospodarstwie. Tym razem do gwiazd Rolnicy. Podlasie zawitał rolnik Adam Kraśko. Odwiedziny miały miejsce 5 kwietnia 2021 roku, w Lany Poniedziałek. Na profilu rolnika z Pasiecznik Dużych pojawiły się zdjęcia dokumentujące wizytę w Plutyczach. Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo: [EMBED-4]Na fotografiach widać Adama i Gienka, brakuje jednak Andrzeja. Dwaj mężczyźni są w wyraźnie dobrych nastrojach - z uśmiechem na ustach pozują do zdjęć w różnych miejscach w gospodarstwie.