Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Auto z impetem wjechało w ciągnik. Jedna osoba w szpitalu
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:41

Auto z impetem wjechało w ciągnik. Jedna osoba w szpitalu

auto
pulawy.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji w Puławach na swojej stronie internetowej opublikowała informację dotyczącą wypadku, który miał miejsce na drodze wojewódzkiej numer 801 na odcinku z Puław do Dęblina. Osoba kierująca toyotą wjechała w stojący na poboczu ciągnik, po czym zmiotła z jezdni nadjeżdżające z przeciwnej strony volvo.

Kobieta kierująca toyotą trafiła do szpitala.

Toyota uderzyła w ciągnik

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek 12 lipca 2021 roku w miejscowości Gołąb (gm. Puławy, województwo lubelskie).

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Puławach, na drodze wojewódzkiej numer 801 z Puław do Dęblina samochód osobowy uderzył w stojący na poboczu ciągnik rolniczy.

Kobieta kierująca toyotą poruszała się z Dęblina i w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem. Na poboczu stał natomiast prawidłowo oznakowany ciągnik, którego kierowca kosił na poboczu trawę.

Toyota, po tym jak uderzyła w traktor, obróciła się wokół własnej osi i w rozpędzie zmiotła z jezdni nadjeżdżające z drugiej strony volvo.

Dalszy rozwój zdarzeń

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja i zespół ratownictwa medycznego. Z informacji przekazanych przez puławskich policjantów droga do Dęblina była przez pewien czas zablokowana.

Warto podkreślić, że jedyną osobą, która ucierpiała w wyniku kolizji była kobieta prowadząca toyotę - została ona zabrana z obrażeniami ciała do szpitala.

Kierowca ciągnika i volvo nie odnieśli żadnego uszczerbku na zdrowiu. Funkcjonariusze policji w informacji na swojej stronie internetowej dodali, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na fotografiach zamieszczonych przez Komendę Powiatową Policji w Puławach można zobaczyć znacznie zniszczoną toyotę oraz częściowo uszkodzone volvo.

Na obecną chwilę nie przekazano, jakie będą dalsze konsekwencje prawne spowodowania wypadku przez kobietę, która kierowała toyotą.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: pulawy.policja.gov.pl