Rolnicy Podlasie - kolejny odcinek
YouTube/Fokus TV
Autor Aneta Wasilewska - 9 Kwietnia 2021

"Rolnicy. Podlasie": przygotowania do zimy i powrót Emilii

W połowie marca na ekrany stacji Fokus TV powrócił jeden z seriali, który szczególnie przypadł widzom do gustu - "Rolnicy. Podlasie". Chociaż trzecia seria na dobre się już rozpoczęła, widzowie czuli niedosyt. Jak wskazywali, w nowych odcinkach brakowało sympatycznej Emilii z Laszek. Jednak, jak wynika z zapowiedzi do nowego odcinka, Emilia w piątym odcinku powróci.

"Rolnicy. Podlasie" przyciąga przed ekrany telewizorów szeroką widownię. Obecnie stacja Fokus TV każdej niedzieli emituje trzeci sezon programu. Już w najbliższą niedzielę będzie można zobaczyć piąty odcinek serii. Na jakie wydarzenia mogą liczyć widzowie?

W końcu kamery zagoszczą w Laszkach

Po długich oczekiwaniach widzowie w końcu będą mogli zobaczyć, co dzieje się w Laszkach. Widzowie w mediach społecznościowych skarżyli się na to, że w ostatnich odcinkach w ogóle nie widzieli swojej ulubionej bohaterki. Na szczęście, to się zmieni, a rolniczka przed kamerami odpowie o tym, jak w jej gospodarstwie przybywa zwierząt.

Łódzkie: Pobił rolnika i podłożył ogień pod gospodarstwo. Spłonęły m.in. maszyny rolniczeŁódzkie: Pobił rolnika i podłożył ogień pod gospodarstwo. Spłonęły m.in. maszyny rolniczeCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

- Okres zimowy to na pewno jest czas odpoczynku dla gospodarza, który zajmuje się produkcja roślinną - przekazała Emilia.

Przypomnijmy, że rolniczka niebawem zostanie mamą. Ostatnio w sieci podzieliła się zdjęciem ze swoim partnerem, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Prace przed zimą w Plutyczach

- W naszym gospodarstwie palimy tylko i wyłącznie drewnem - zdradził przed kamerami Gienek.

I właśnie szykowanie drewna na zimę, będzie przewijało się w najnowszym odcinku. Andrzej, Gienek, Jarek i Jastrząb pojadą do lasu po drewno na opał. Podczas ich wyprawy na pewno nie zabraknie emocji, co widać w krótkiej zapowiedzi do nowego odcinka. Chociaż za oknem już wiosna, widzowie będą mieli szansę zobaczyć, jak rolnicy z Plutycz przygotowują się do okresu zimowego.

Co więcej, w piątym odcinku Andrzej zwróci się z apelem do widzów, którzy odwiedzają Plutycze. Niestety, rolnik kolejny już raz będzie zwracać się do fanów, by goście nie przywozili ze sobą alkoholu.

Poniżej zamieszczamy zapowiedź kolejnego odcinka. Natomiast więcej o poprzednim odcinku można przeczytać >tutaj<.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: YouTube/FokusTV

Następny artykuł