rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
Autor Magdalena Więckowska - 7 Lutego 2021

Nieoficjalne: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wracają. Wystąpią w nowym programie

Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" odnaleźli miłość przed kamerami i pielęgnują ją do dziś. Jak się okazało, jedna z najbardziej popularnych par z rolniczego show wkrótce powróci na ekrany w produkcji "Dance, dance, dance".

Mało kto spodziewałby się, że bohaterowie siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydują się na uczestnictwo w programie poświęconym występom tanecznym. Ta nieoficjalna informacja jest doskonałą wiadomością dla fanów, którzy tęsknili za Martą i Pawłem na ekranach.

Z "Rolnik szuka żony" do "Dance, dance, dance"

Oficjalna lista uczestników programu nie jest jeszcze znana, ale media donoszą, że Paweł Bodzianny i Marta Paszkin pojawią się w trzeciej edycji Dance, dance, dance.

Paweł jest rolnikiem, który specjalizuje się m.in. w hodowli przepięknych krów szkockich i na stałe mieszka na Dolnym Śląsku. Marta, jeszcze przed poznaniem swojego partnera, mieszkała w Warszawie.

Dystans, jaki ich dzieli na co dzień, jest z pewnością dość sporym utrudnieniem dla pary, która poszukuje sposobów na jak najczęstsze spędzanie wspólnego czasu.

Rolnik stracił panowanie nad pojazdem. Zniszczył ciągnik, dom i słup oświetleniowyRolnik stracił panowanie nad pojazdem. Zniszczył ciągnik, dom i słup oświetleniowyCzytaj dalej

Jak się okazuje, doskonałym powodem do wspólnego zbierania nowych doświadczeń może stać się wielkie taneczne show, jakim jest program Dance, dance, dance. Do produkcji zapraszane są znane osoby, których zadaniem jest odtwarzanie układów tanecznych znanych z popularnych teledysków, musicali i filmów.

Zadanie nie jest łatwe, zwłaszcza że każdy występ danej pary jest później oceniany przez jury. Pierwsze odcinki nowej edycji będzie można zobaczyć wiosną na kanale TVP.

Zmagania przed publicznością

Ani dla Pawła, ani dla Marty występ w tanecznym show nie będzie pierwszym doświadczeniem przed kamerami. Doświadczony na tym polu jest zwłaszcza Paweł, który jeszcze przed udziałem w Rolnik szuka żony próbował swoich sił w programie Wyspa przetrwania.

Jak podaje portal fakt.pl, Marta i Paweł być może nie są urodzonymi tancerzami, ale dla publiczności będzie liczył się z pewnością nie tylko ich warsztat taneczny, lecz również pozytywna energia, którą ze sobą niosą.

Dowodem na ich wielką popularność i dobre przyjęcie przez rzesze fanów są serdeczne komentarze zamieszczane w sieci, m.in. na facebookowym profilu Rolnik szuka żony TVP.

Wedle relacji portalu zarówno Marta, jak i Paweł przebywają obecnie w Warszawie, gdzie przygotowują się do występu w Dance, dance, dance. Czy mają szansę na wygraną w programie? Wszystko okaże się już wkrótce.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: tygodnik-rolniczy.pl

Następny artykuł