RolnikInfo.pl
rolnik szuka żony

Facebook / Rolnik szuka żony TVP

Nieoficjalne: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wracają. Wystąpią w nowym programie

7 Lutego 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" odnaleźli miłość przed kamerami i pielęgnują ją do dziś. Jak się okazało, jedna z najbardziej popularnych par z rolniczego show wkrótce powróci na ekrany w produkcji "Dance, dance, dance".

Mało kto spodziewałby się, że bohaterowie siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydują się na uczestnictwo w programie poświęconym występom tanecznym. Ta nieoficjalna informacja jest doskonałą wiadomością dla fanów, którzy tęsknili za Martą i Pawłem na ekranach. 

Z "Rolnik szuka żony" do "Dance, dance, dance"

Oficjalna lista uczestników programu nie jest jeszcze znana, ale media donoszą, że Paweł Bodzianny i Marta Paszkin pojawią się w trzeciej edycji Dance, dance, dance.

Paweł jest rolnikiem, który specjalizuje się m.in. w hodowli przepięknych krów szkockich i na stałe mieszka na Dolnym Śląsku. Marta, jeszcze przed poznaniem swojego partnera, mieszkała w Warszawie.

Dystans, jaki ich dzieli na co dzień, jest z pewnością dość sporym utrudnieniem dla pary, która poszukuje sposobów na jak najczęstsze spędzanie wspólnego czasu.

Jak się okazuje, doskonałym powodem do wspólnego zbierania nowych doświadczeń może stać się wielkie taneczne show, jakim jest program Dance, dance, dance. Do produkcji zapraszane są znane osoby, których zadaniem jest odtwarzanie układów tanecznych znanych z popularnych teledysków, musicali i filmów.

Zadanie nie jest łatwe, zwłaszcza że każdy występ danej pary jest później oceniany przez jury. Pierwsze odcinki nowej edycji będzie można zobaczyć wiosną na kanale TVP.

Zmagania przed publicznością

 Ani dla Pawła, ani dla Marty występ w tanecznym show nie będzie pierwszym doświadczeniem przed kamerami. Doświadczony na tym polu jest zwłaszcza Paweł, który jeszcze przed udziałem w Rolnik szuka żony próbował swoich sił w programie Wyspa przetrwania.

Jak podaje portal fakt.pl, Marta i Paweł być może nie są urodzonymi tancerzami, ale dla publiczności będzie liczył się z pewnością nie tylko ich warsztat taneczny, lecz również pozytywna energia, którą ze sobą niosą.

Dowodem na ich wielką popularność i dobre przyjęcie przez rzesze fanów są serdeczne komentarze zamieszczane w sieci, m.in. na facebookowym profilu Rolnik szuka żony TVP.

Wedle relacji portalu zarówno Marta, jak i Paweł przebywają obecnie w Warszawie, gdzie przygotowują się do występu w Dance, dance, dance. Czy mają szansę na wygraną w programie? Wszystko okaże się już wkrótce.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

  • Tragedia na terenie Spółdzielni Mleczarskiej. Nie żyje 55-letnia pracownica

  • Nowy film Emilki z Laszek: "Puściłam pawia". W Skaryszewie wszystko się nagrało

  • Polska gwiazda woli wieś. Prace nad gospodarstwem agroturystycznym trwają

Źródło: tygodnik-rolniczy.pl

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.wieckowska@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

wieprzowina

Wiadomości

Czechy: polskie mięso nafaszerowane antybiotykiem. 60-krotne przekroczenie norm

Czytaj więcej >
agrounia kołodziejczak nawozy

Wiadomości

Agrounia będzie blokować zakłady nawozowe. Akcja rusza 11 października

Czytaj więcej >
polski ład kaczyński

Wiadomości

Ogłoszono siedem propozycji dla rolników w ramach Polskiego Ładu

Czytaj więcej >
premier mateusz morawiecki

Wiadomości

Wzrosty cen energii. Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos na spotkaniu państw UE

Czytaj więcej >
fermy norek

Wiadomości

Wyniki śledztwa ws. ferm norek. Padły poważne oskarżenia

Czytaj więcej >
owoce warzywa

Wiadomości

Plastikowe opakowania warzyw i owoców odejdą do lamusa? Jest interpelacja poselska

Czytaj więcej >