RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - zmiany w Plutyczach

FOKUS TV/Facebook

"Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

W najbliższą niedzielę stacja Fokus TV wyemituje ósmy już odcinek trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie", który z sezonu na sezon przyciąga coraz większą widownię. W najnowszej odsłonie widzowie mogą śledzić życie swoich ulubionych bohaterów. A co wydarzy się w nowym odcinku? Przede wszystkim Andrzej i Gienek opowiedzą o wielkich zmianach, jakie zaszły w ich gospodarstwie.

W ósmym odcinku kamery pojawią się w Plutyczach, gdzie zaszły niemałe zmiany.

- Najbardziej dumny jestem z szamba, że powstało. Te słynne błoto zostało wywiezione na ogród - zdradzi Andrzej w najbliższym odcinku. 

Pod wrażeniem zmian, jakie zaszły w Plutyczach będzie przyjaciel Gienka, Jastrząb, który będzie się zastanawiać, czy na pewno jego znajomy rolnik mieszka w tym gospodarstwie. Jak zaznaczy przed kamerami Jastrząb, w Plutyczach nagle bez słynnego błota zrobiło się "inaczej".

Zmiany i w Haćkach

Widzowie w niedzielę będą mieli także szansę dowiedzieć się, że w Haćkach pojawiły się dwa nowe cielaki. Olek i Michał przekażą, że niebawem szykuje się następnych 10 porodów u krów. 

Co działo się w poprzednim odcinku? 

W poprzednim odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" mogli zobaczyć, jakie zmiany zaszły w życiu Emilii. Młoda rolniczka nie tylko otrzymała wyjątkowy prezent od Krzysztofa, ale i zdradziła więcej na temat swojej ciąży. Emilia podczas rozmowy z mamą i babcią opowiedziała, jakie są wyniki jej badań i kiedy czeka ją następna wizyta u lekarza. Przyszła mama pochwaliła się także ubrankami, jakie dostała na swojej córeczki.

Natomiast w Plutyczach rolnicy zdradzali, jak zima dała im się we znaki. Niestety, ujemne temperatury doprowadzały do przerw w dostawach prądu. W Pokaniewie u Moniki i Tomka ich dzieci były zachwycone warunkami atmosferycznymi. Więcej na temat ostatniego odcinka można przeczytać >tutaj<. 

Jak przekazano 19 kwietnia bieżącego roku na oficjalnej stronie na Facebooku stacji, Fokus TV, gdzie można oglądać między innymi program "Rolnicy. Podlasie" w pierwszym kwartale 2021 roku odnotowała 24% wzrost oglądalności, czyli kolejny raz pobity został rekord.

Zapowiedź najnowszego odcinka programu "Rolnicy. Podlasie" można zobaczyć poniżej.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: FokusTV/Facebook

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >