Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.06.2022 02:02

"Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach

Rolnicy. Podlasie - zmiany w Plutyczach
FOKUS TV/Facebook

W ósmym odcinku kamery pojawią się w Plutyczach, gdzie zaszły niemałe zmiany.

- Najbardziej dumny jestem z szamba, że powstało. Te słynne błoto zostało wywiezione na ogród - zdradzi Andrzej w najbliższym odcinku. 

Pod wrażeniem zmian, jakie zaszły w Plutyczach będzie przyjaciel Gienka, Jastrząb, który będzie się zastanawiać, czy na pewno jego znajomy rolnik mieszka w tym gospodarstwie. Jak zaznaczy przed kamerami Jastrząb, w Plutyczach nagle bez słynnego błota zrobiło się "inaczej".

Zmiany i w Haćkach

Widzowie w niedzielę będą mieli także szansę dowiedzieć się, że w Haćkach pojawiły się dwa nowe cielaki. Olek i Michał przekażą, że niebawem szykuje się następnych 10 porodów u krów. 

Co działo się w poprzednim odcinku? 

W poprzednim odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" mogli zobaczyć, jakie zmiany zaszły w życiu Emilii. Młoda rolniczka nie tylko otrzymała wyjątkowy prezent od Krzysztofa, ale i zdradziła więcej na temat swojej ciąży. Emilia podczas rozmowy z mamą i babcią opowiedziała, jakie są wyniki jej badań i kiedy czeka ją następna wizyta u lekarza. Przyszła mama pochwaliła się także ubrankami, jakie dostała na swojej córeczki.

Natomiast w Plutyczach rolnicy zdradzali, jak zima dała im się we znaki. Niestety, ujemne temperatury doprowadzały do przerw w dostawach prądu. W Pokaniewie u Moniki i Tomka ich dzieci były zachwycone warunkami atmosferycznymi. Więcej na temat ostatniego odcinka można przeczytać >tutaj<. 

Jak przekazano 19 kwietnia bieżącego roku na oficjalnej stronie na Facebooku stacji, Fokus TV, gdzie można oglądać między innymi program "Rolnicy. Podlasie" w pierwszym kwartale 2021 roku odnotowała 24% wzrost oglądalności, czyli kolejny raz pobity został rekord.

Zapowiedź najnowszego odcinka programu "Rolnicy. Podlasie" można zobaczyć poniżej.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: FokusTV/Facebook