Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > "Rolnik szuka żony". Kiedy nowy sezon? Padła kluczowa data
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 22.02.2024 15:25

"Rolnik szuka żony". Kiedy nowy sezon? Padła kluczowa data

Marta Manowska
East News/TRICOLORS

Cieszący się sławą i popularnością program, emitowany w telewizyjnej Jedynce, jakim jest "Rolnik szuka żony", doczekał się emisji aż 10. sezonów. Dzięki niemu przez lata mogliśmy śledzić losy rolników oraz ich wybranków. Wiele par, które się poznało w programie, stworzyło rodziny. Czy produkcja zdecydowała się kontynuować lubiany przez telewidzów program o rolnikach? Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że to nie ostatni sezon.

Program, w którym można się zakochać

"Rolnik szuka żony" to program, w którym rolnicy poszukują swojej drugiej połowy i miłości na resztę życia. Show zyskało tak ogromną popularność, że doczekaliśmy się emisji aż 10 sezonów. W ciągu tych lat mogliśmy śledzić losy i rozterki głównych bohaterów-rolników oraz wybranych przez nich kandydatów na męża/żonę. 

To w "Rolniku" poznali się i stworzyli rodzinę m.in. Anna i Grzegorz Bardowscy, Michał Tyszka i Adrianna Jasiaczek oraz Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy 21 lutego br. powitali na świecie swoją drugą pociechę - Grację. 

Wraz z końcem ubiegłego roku, fani otrzymali rewelacyjną wiadomość od produkcji programu. Ogłoszono castingi do nowej - 11. edycji show "Rolnik szuka żony". 

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" URODZIŁA. Znamy płeć i imię

Kiedy pojawi się emisja 11. sezonu "Rolnik szuka żony"?

To już pewne. Produkcja zdecydowała dalej pracować nad kolejnym sezonem ulubionego programu telewidzów. Mimo, że nie została oficjalnie ogłoszona data wyemitowania pilotażowego odcinka "Rolnik szuka żony", to w sieci już huczy o prawdopodobnej dacie ukazania się miłosnego show w TVP1.

Z nieoficjalnych wieści przekazanych przez Wirtualne Media wynika, że pierwszy odcinek programu jest już gotowy. Najpewniej zostanie wyemitowany (tak jak w poprzednich edycjach) w święta wielkanocne, a to już w przyszłym miesiącu. Wielkanoc w tym roku wypada 31 marca. Fani z pewnością będą zachwyceni.

Kto będzie gospodarzem 11. sezonu "Rolnik szuka żony"?

Ubiegłoroczne castingi do programu "Rolnik szuka żony", zakończyły się wyborem kolejnych uczestników. Rolnicy, których zobaczymy w pierwszym odcinku - wyemitowanym w święta wielkonocne - będą nakłaniać potencjalne partnerki lub partnerów do napisania listu, z którego potem wybiorą osoby najbliższe ich sercu. 

Wirtualne Media potwierdziły zarówno emisję programu w TVP1, jak i główną prowadzącą reality-show. Podczas 10 edycji programu prezenterką show niezmiennie jest Marta Manowska. Nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w nadchodzącym sezonie. Cały sezon ma zostać wyemitowany już jesienią 2024 roku. Wy też nie możecie się już doczekać?