Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" URODZIŁA. Znamy płeć i imię
Irmina Jach
Irmina Jach 21.02.2024 19:14

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" URODZIŁA. Znamy płeć i imię

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
Instagram @marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Rolnicy-celebryci ogłosili cudowną nowinę za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikowali zdjęcie maleństwa. Dziecko otrzymało bardzo oryginalne imię.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny tworzą udaną parę

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, których miłość rozkwitła w programie "Rolnik szuka żony", z miejsca podbili serca telewidzów. Po kilku randkach i wspólnie spędzonym czasie na gospodarstwie hodowca szkockich krów deklarował, że nie wyobraża sobie życia bez pięknej blondynki. Wkrótce para stanęła na ślubnym kobiercu.

Bohaterowie siódmej edycji show "Rolnik szuka żony" są już rodzicami synka. Wieść o pierwszym dziecku małżonkowie przekazali w Walentynki 2022 roku. Chłopiec otrzymał imię Adam. Marta Paszkin wychowuje także córkę z poprzedniego związku.

List ministra Czesława Siekierskiego. Czy to uspokoi rolników?

Marta Paszkin urodziła

Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji- to chyba nagroda za ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę — napisał Paweł Bodzianny na Instagramie.

Na fotografii możemy zobaczyć bohatera programu "Rolnik szuka żony" z nowo narodzonym maleństwem w objęciach. Mimo że niebieski rożek mógłby sugerować, że Marta Paszkin urodziła synka, jest zgoła inaczej. Córeczka pary otrzymała piękne imię. Gracja w mitologii oznaczała bowiem boginię wdzięku i radości.

Marta Paszkin urodziła. Fani spieszą z gratulacjami

Zdjęcie, które opublikował Paweł Bodzianny, wzbudziło ogromny zachwyt wśród fanów programu "Rolnik szuka żony". W sekcji komentarzy natychmiast pojawiło się wiele komplementów i ciepłych słów.

Gratulacje, kochani. Gracja, witaj na świecie! Dziś piękny i ważny dzień - napisała Marta Manowska.

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców i rodzeństwa. A imię córeczki niespotykane, ale śliczne - wtórowała jej fanka pary.