Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Rolnik szuka żony. Konrad zaskoczył wszystkich chwaląc się tą wiadomością
Redakcja RolnikINFO
Redakcja RolnikINFO 08.07.2024 12:24

Rolnik szuka żony. Konrad zaskoczył wszystkich chwaląc się tą wiadomością

None
fot. youtube.com/@Rolnikszukazonyoficjalny

Uczestnik dziewiątej edycji popularnego programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony", Konrad Krzywicki, niedawno podjął ważny krok w swoim życiu osobistym. Mężczyzna poprosił swoją ukochaną o rękę.

Trudne początki

Choć Konrad nie znalazł miłości podczas udziału w programie, gdzie był jednym z kandydatów ubiegających się o względy Klaudii, to jego charyzma i osobowość zdobyły sympatię widzów. Po zakończeniu show, Konrad cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony fanek, szczególnie tych nieco starszych, co sam przyznał w finałowym odcinku programu.

Niedawno Konrad podzielił się w mediach społecznościowych informacją o nowym związku. Teraz okazuje się, że relacja ta rozwinęła się do tego stopnia, że para zdecydowała się na zaręczyny.

Szczęśliwa nowin

Na profilu Instagram partnerki Konrada pojawiło się romantyczne zdjęcie, na którym para czule się całuje, a na pierwszym planie widoczny jest błyszczący pierścionek zaręczynowy. Krótki, ale wymowny podpis "Tak!" nie pozostawia wątpliwości co do natury tego wydarzenia.

Fani pary natychmiast zareagowali, zasypując post gratulacjami i życzeniami szczęścia dla nowozaręczonych. Wiele osób wyrażało radość z powodu tego ważnego kroku w życiu Konrada i jego wybranki.

Warto dodać, że mimo iż Konrad nie został wybrany przez Klaudię w programie, to ich relacje pozostały przyjazne. Sama Klaudia w jednym z wywiadów podkreśliła, że nie mają do siebie żadnego żalu i życzą sobie nawzajem jak najlepiej.

Gratulacje!

Tagi: Wieś