Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > "Rolnicy. Podlasie". Fani Andrzeja z Plutycz ostrzegają: Jeszcze będzie płakał
Redakcja RolnikINFO
Redakcja RolnikINFO 08.07.2024 17:17

"Rolnicy. Podlasie". Fani Andrzeja z Plutycz ostrzegają: Jeszcze będzie płakał

None
fot. youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze

Wiosną 2024 roku w życiu Andrzeja z Plutycz, znanego rolnika z "Rolników. Podlasia", zaszły liczne zmiany. Po wyjeździe do sanatorium i remoncie podwórka, przyszedł czas na kolejną inwestycje. Chociaż sam Andrzej jest zachwycony, w sieci pojawiają się głosy krytyki. Czy słusznie?

Nowe wyzwania przed gwiazdą "Rolników. Podlasie"

Andrzej z Plutycz, znany szerszej publiczności z serialu "Rolnicy. Podlasie", postanowił ocieplić swój dom. To z pewnością spore przedsięwzięcie, które wiąże się z wieloma formalnościami i kosztami. Na kanale YouTube Andrzeja można śledzić postępy prac i dowiedzieć się więcej o planowanej termomodernizacji.

Fani nie są przekonani

Chociaż sam Andrzej jest optymistycznie nastawiony do inwestycji, w komentarzach pod jego filmami pojawiają się liczne głosy krytyczne. Niektórzy internauci obawiają się, że termomodernizacja zniszczy zabytkowy charakter drewnianego domu. Inni zaś wyrażają wątpliwości co do rzetelności firmy, z którą Andrzej nawiązał współpracę.

Czy termomodernizacja to dobry pomysł?

Modernizacja domu to z pewnością krok w stronę większego komfortu i oszczędności na ogrzewaniu. Z drugiej strony, w przypadku zabytkowych drewnianych budynków, ingerencja w ich konstrukcję wiąże się z pewnymi ryzykami.

Czas pokaże, czy decyzja Andrzeja okaże się słuszna. Będziemy z uwagą obserwować postępy prac i informować o dalszych wydarzeniach.

Oceńcie sami

Tagi: Wieś