Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Wszyscy się mylili. Tak zarabia Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 14.05.2024 22:00

Wszyscy się mylili. Tak zarabia Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"

Ania Bardowska
fot. zrzut ekranu, Ania Bardowska/YouTube

W mediach społecznościowych pojawił się ostatnio najnowszy film Ani Bardowskiej z serii Q&A. Bohaterka programu “Rolnik szuka żony” zmierzyła się w nim z ogromem pytań, które dostawała od obserwatorów. Wśród nich pojawiło się pytanie o pieniądze. Ania zniesmaczona postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje i ujawnić, że od dłuższego czasu pracuje. 

Anna Bardowska odpowiada fanom

Annę Bardowską poznaliśmy dzięki programowi "Rolnik szuka żony", gdzie nawiązała niezwykłą relację z Grzegorzem. Początek ich znajomości w 2015 roku, zakończył się happy endem. Para stanęła na ślubnym kobiercu, a niedługo potem na świat przyszedł syn Jaś oraz córeczka Liwia.

Przygoda z mediami nie zakończyła się dla nich całkowicie. Zarówno Ania jak i Grzegorz chętnie udzielają się w mediach społecznościowych i często pokazują kadry z życia rodzinnego jak i pracy w gospodarstwie. 

Konta na Instagramie Ani i Grzegorza obserwuje łącznie około 400 tys. fanów, natomiast kanał Bardowskiej na YouTube śledzi ponad 150 tys. obserwatorów. To właśnie tam żona rolnika odpowiedziała na nurtujące fanów pytania w sesji Q&A.
 

Rolnicy mają dość, rozpoczęli strajk głodowy w Sejmie. "Żądamy tego spotkania"

Anna Bardowska ujawnia szczegóły życia prywatnego

Już na początku filmiku Anna przeprosiła fanów, że nie odpisuje na wszystkie pytania, ale ze względu na ogromną ich ilość i natłok obowiązków, zwyczajnie brakuje jej czasu. 

Fanki, bo jak stwierdziła, to głównie one obserwują jej kanał, nie omieszkały pytać Bardowską o najbardziej intymne i niestosowne pytania, ale też o pochodzenie ubrań czy biżuterii, którą nosi kobieta.

Jedno z nich dotyczyło tego, ile lat ma Ania oraz czy Bardowscy planują powiększyć swoją rodzinę. Ania postanowiła udzielić odpowiedzi i uciąć wszelkie spekulacje.

Nie, nie planujemy z Grześkiem powiększenia rodziny. A ile mam lat? 33. - mówi Ania Bardowska na kanale na YouTube

Anna Bardowska zaskoczyła fanki tą wiadomością

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań do Ani, było pytanie o ich zarobki. Małżeństwo ostatnimi czasy pozwala sobie na zagraniczne wycieczki. Para oprócz wybudowania domu, całkiem niedawno ukończyła aranżacje swojego bajecznego ogrodu. Jedna z fanek zapytała wprost, jak Bardowscy na to wszystko zarabiają?

No słuchajcie, skąd my mamy pieniądze? No przecież nie spada nam z nieba, nie kradniemy też, pracujemy– powiedziała Anna Bardowska na filmie.

Bardowska postanowiła wyjaśnić obserwatorom, iż Grzegorz oprócz pracy jako rolnik, jest również przedsiębiorcą. Ujawniła również, że oboje mają swoje biznesy, o których nie chwalą się w sieci. 

Gdzie pracuje Anna Bardowska?

Influencerka zmierzyła się też z zarzutami w jej kierunku, jakoby nigdzie nie pracowała. Kobieta postanowiła zaskoczyć wszystkich i publicznie wyznać, iż od pół roku ma stałą pracę. 

Właśnie pracuję od grudnia, nie chciałam o tym mówić, ale zajmuję się prowadzeniem kont, czy to na Facebooku, czy na Instagramie różnym polskim markom. Mam kilka takich marek pod sobą, na tych profilach nie znajdziecie moich zdjęć. - wyjawiła celebrytka.

Bardowska opisała dokładnie na czym polega jej praca, pomimo braku doświadczenia w tej dziedzinie, żona rolnika świetnie się sprawdza w tej roli.

Tworzę posty, opisy, współpracuję z fotografem, kamerzystą, obmyślam plan na rolki, terminy publikacji. Takich firm, których profilami zarządzam mam, no kilka, ładnych kilka" – ujawniła Ania Bardowska.