Rolnik szuka żony - 8 sezon odcinek "zerowy"
Rolnik Szuka Żony TVP/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 30 Marca 2021

Nowy sezon "Rolnik szuka żony". Internauci oburzeni powrotem jednego z uczestników

Wielkimi krokami zbliża się emisja "zerowego" odcinka 8 edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 będą mogli poznać sylwetki bohaterów, którzy wystąpią w nowej serii. Jeszcze za nim wyemitowano odcinek, w sieci zawrzało. Okazało się, że wśród uczestników znalazł się rolnik, którego widzowie mieli okazję już poznać. 

W mediach społeczność zaroiło się negatywnych od komentarzy w sprawie uczestnictwa jednego z uczestników. Widzowie "Rolnik szuka żony" już znali jedną z twarzy, która przewinęła się przez zwiastun. Jak się okazuje, w nowym sezonie "Rolnik szuka żony" wstąpi Emil, którego kojarzyć można z poprzedniego sezonu. W ostatniej odsłonie Emil próbował zawalczyć o względy Magdy, jednak rolniczka na etapie pierwszych rozmów postanowiła odrzucić kandydata. Teraz w 8 sezonie to o serce Emila będą starać się uczestniczki programu.

Znajoma twarz w "Rolnik szuka żony"

Jeszcze w zeszłym roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowana została sylwetka Emila, jak z niej wynika, rolnik pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego, kocha swoją pracę. Emil ma za sobą nieudane małżeństwo.

- Twierdzi, że jest konsekwentny, uparty i wesoły. Dodaje jednak, że ma też w sobie wiele sprzeczności – jest domatorem, ale jednocześnie chętnie wyrwie się na spontaniczną przejażdżkę motocyklem w jakieś opuszczone miejsca. Nie lubi dyskotek, ale kocha tańczyć (należy też do zespołu ludowego). Jego hobby są również gry komputerowe i pszczelarstwo - mozna przeczytać na facebookowej stronie Rolnik szuka żony TVP.

Manowska odpowiada na zarzuty internautów

- Super jeden z nich był kandydatem u Magdy, a teraz nagle sam jest uczestnikiem. Boże czemu wszystko musi być reżyserowane i z tak ściemą - tak internautka skomentowała zapowiedź odcinka, którą Marta Manowska zamieściła w mediach społecznościowych.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" szybko zamieściła odpowiedź, stając w obronie rolnika.

- Nie rozumie pani, że ktoś, kto napisał list do wymarzonej osoby i nie został wybrany, może zamarzyć, poszukać szczęścia w programie jako bohater, a nie kandydat? - odpowiedziała Manowska.

Już po chwili, Marta Manowska dodała odpowiedź, w której zasugerowała, że warto poczekać na odcinek i poznać uczestnika i jego intencje, nim zacznie się go oceniać.

Poniżej można obejrzeć zapowiedź "zerowego" odcinka nowej edycji "Rolnik szuka żony" i przypominamy, że zgodnie z tradycją już na jesień 2021 r. serial powróci na anteny TVP w pełnym wymiarze.

emil

Fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP

rolnik szuka żony

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Źródło: Instagram/Marta Manowska, Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Następny artykuł