RolnikInfo.pl
Rolnik szuka żony - 8 sezon odcinek "zerowy"

Rolnik Szuka Żony TVP/Facebook

Nowy sezon "Rolnik szuka żony". Internauci oburzeni powrotem jednego z uczestników

30 Marca 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Wielkimi krokami zbliża się emisja "zerowego" odcinka 8 edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 będą mogli poznać sylwetki bohaterów, którzy wystąpią w nowej serii. Jeszcze za nim wyemi

W mediach społeczność zaroiło się negatywnych od komentarzy w sprawie uczestnictwa jednego z uczestników. Widzowie "Rolnik szuka żony" już znali jedną z twarzy, która przewinęła się przez zwiastun. Jak się okazuje, w nowym sezonie "Rolnik szuka żony" wstąpi Emil, którego kojarzyć można z poprzedniego sezonu. W ostatniej odsłonie Emil próbował zawalczyć o względy Magdy, jednak rolniczka na etapie pierwszych rozmów postanowiła odrzucić kandydata. Teraz w 8 sezonie to o serce Emila będą starać się uczestniczki programu.

Znajoma twarz w "Rolnik szuka żony" 

Jeszcze w zeszłym roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowana została sylwetka Emila, jak z niej wynika, rolnik pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego, kocha swoją pracę. Emil ma za sobą nieudane małżeństwo.

- Twierdzi, że jest konsekwentny, uparty i wesoły. Dodaje jednak, że ma też w sobie wiele sprzeczności – jest domatorem, ale jednocześnie chętnie wyrwie się na spontaniczną przejażdżkę motocyklem w jakieś opuszczone miejsca. Nie lubi dyskotek, ale kocha tańczyć (należy też do zespołu ludowego). Jego hobby są również gry komputerowe i pszczelarstwo - mozna przeczytać na facebookowej stronie Rolnik szuka żony TVP. 

Manowska odpowiada na zarzuty internautów 

- Super jeden z nich był kandydatem u Magdy, a teraz nagle sam jest uczestnikiem. Boże czemu wszystko musi być reżyserowane i z tak ściemą - tak internautka skomentowała zapowiedź odcinka, którą Marta Manowska zamieściła w mediach społecznościowych.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" szybko zamieściła odpowiedź, stając w obronie rolnika.

- Nie rozumie pani, że ktoś, kto napisał list do wymarzonej osoby i nie został wybrany, może zamarzyć, poszukać szczęścia w programie jako bohater, a nie kandydat? - odpowiedziała Manowska. 

Już po chwili, Marta Manowska dodała odpowiedź, w której zasugerowała, że warto poczekać na odcinek i poznać uczestnika i jego intencje, nim zacznie się go oceniać. 

Poniżej można obejrzeć zapowiedź "zerowego" odcinka nowej edycji "Rolnik szuka żony" i przypominamy, że zgodnie z tradycją już na jesień 2021 r. serial powróci na anteny TVP w pełnym wymiarze. 

Fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Źródło: Instagram/Marta Manowska, Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Aneta WasilewskaAutor

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

wiejski cmentarz

Wieś

Na wiejskim cmentarzu zniszczono nie tylko drzewa. Parafia otrzymała karę finansową

Czytaj więcej >
grzyby

Wieś

Policjant wybrał się z dzieckiem na grzyby. Doszło do nietypowego spotkania

Czytaj więcej >
pożar stodoła

Wieś

Pożar stodoły. Policja aresztowała właścicielkę posesji

Czytaj więcej >
polsat rolnictwo

Wieś

Polsat zapowiedział nowy program o rolnictwie. Na wieś pojadą mieszkańcy miast

Czytaj więcej >
gospodarstwo agroturystyczne

Wieś

Tragedia w gospodarstwie agroturystycznym. Tajemnicza śmierć seniorów

Czytaj więcej >
petycja rolnik info

Wieś

Rolnicy "niezaradni i zacofani"? Petycja przeciwko kłamliwemu wizerunkowi w telewizji

Czytaj więcej >