Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Gwiazda "Rolnik szuka żony": Nicola odważyła się to zrobić i pochwaliła się efektem
Redakcja RolnikINFO
Redakcja RolnikINFO 09.07.2024 19:54

Gwiazda "Rolnik szuka żony": Nicola odważyła się to zrobić i pochwaliła się efektem

None
fot. youtube.com/@Rolnikszukazonyoficjalny

Nicola z 10. edycji "Rolnik szuka żony" z pewnością na długo zapadła w pamięć widzom. Choć program nie przyniósł jej upragnionej miłości, zyskała ogromną sympatię i rzeszę obserwujących w mediach społecznościowych.

Początkowo wszystko układało się obiecująco

Nicola nawiązała bliską relację z Dariuszem, dla którego zdecydowała się wziąć udział w programie. Ich związek rozpadł się jednak w nieprzyjemnych okolicznościach, a widzowie z oburzeniem obserwowali zachowanie rolnika. W tym trudnym czasie Nicola mogła liczyć na ogromne wsparcie ze strony internautów.

Obecnie 22-latka skupia się na sobie i swoich pasjach. Chętnie dzieli się z obserwującymi fragmentami swojego życia, a w ostatnim czasie odważyła się na powiększenie ust. Choć zabieg ten spotkał się z mieszanymi reakcjami, Nicola nie przejmuje się krytyką i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Sara z "Rolnik szuka żony" zachwyca w obłędnej stylizacji na weselu

Zaskakuje?

Nicola to silna i niezależna kobieta, która inspiruje swoim pozytywnym nastawieniem. Nie boi się wyzwań i dąży do realizacji swoich marzeń. Jej historia pokazuje, że nawet po bolesnych doświadczeniach można odnaleźć szczęście i spełnienie.

Co dalej z Nicolą? Tego z pewnością dowiemy się z jej mediów społecznościowych. Jedno jest pewne –  jej historia z pewnością będzie miała ciąg dalszy, a my z niecierpliwością będziemy śledzić jej dalsze losy.

Jak oceniacie?

Tagi: Wieś