Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Gienek i Andrzej z Plutycz wspierają WOŚP. Zaskakujące, co wystawili na aukcję
Aneta Modrzejewska
Aneta Modrzejewska 30.01.2024 21:15

Gienek i Andrzej z Plutycz wspierają WOŚP. Zaskakujące, co wystawili na aukcję

Andrzej z Plutycz
Gienek i Andrzej Plutycze, YouTube

Gienek i Andrzej z Plutycz znani z programu “Rolnicy. Podlasie” prowadzą na platformie YouTube swoje konto, które cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Właśnie z nim  wiąże się nie lada gratka dla fanów.

Andrzej i Gienek z Plutycz - gwiazdy podlaskiej wsi

Andrzej i Gienek, syn i ojciec, to dwaj bohaterowie programu “Rolnicy. Podlasie”. Najbardziej barwni z uczestników serii o rolnikach mieszkających na Podlasiu. Przyciągają przed ekrany grono fanów, którzy żyją ich przygodami, wypowiedziami i problemami. W ostatnim czasie pisaliśmy o problemach finansowych Gienka, który jest niezadowolony z wysokości emerytury po wielu latach ciężkiej pracy w gospodarstwie. 

Mimo wielu problemów i wydatków, panowie nie są obojętni na problemy innych ludzi i biorą udział w zbiórce pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

"Rolnicy. Podlasie". Marna emerytura Gienka z Plutycz. Za tyle ciężko jest przeżyć

Licytacja dla WOŚP

Panowie poprawiają stan swoich finansów poprzez sprzedaż breloczków, kubków czy smyczy ze swoimi podobiznami i logotypem “Plutycze”. Prowadząc konto sprzedażowe na portalu Allegro z pewnością mogą liczyć na wsparcie fanów. 

Wśród wystawionych na sprzedaż przedmiotów znajdziemy licytację charytatywną dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Termin zakończenia licytacji to 7 luty 2024, więc można jeszcze licytować w dobrym celu. Zwycięzca licytacji ma okazję wziąć udział w filmie Andrzeja i Gienka, jaki zostanie nagrany w sprzyjającym zwycięzcy terminie i opublikowany następnie na kanale na YT. W chwili obecnej kwota licytacji opiewa na 355 złotych. 

 

Sława dwóch rolników z Podlasia

Konto panów na platformie You Tube ma 111 tys. subskrybentów. 

\W krótkich 10-20 minutowych filmikach panowie dzielą się ze swoimi obserwującymi różnymi życiowymi przygodami, od napraw sprzętów, remontu swojego domu, po prace polowe i wybieranie choinki świątecznej. 

Każdy film cieszy się oglądalnością na poziomie 100-200 tys. odsłon, ale mamy również filmy, które znacznie przekraczają 500 tys. a nawet 1 mln odsłon!

Tym bardziej dla osoby, która marzy o zobaczeniu legendarnego gospodarstwa, uściśnięciu dłoni obu panom wygrana w takiej licytacji będzie nie tylko pięknym gestem wspomagającym fundację Jurka Owsiaka, ale także wyjątkową pamiątką.