Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma partnerkę. Zaskoczył wszystkich fanów
Aneta Modrzejewska
Aneta Modrzejewska 23.01.2024 21:14

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma partnerkę. Zaskoczył wszystkich fanów

Andrzej z Plutycz
Screen z filmu YouTube na kanale Gienek i Andrzej Plutycze (https://www.youtube.com/watch?v=zuHVk7HsVFg)

Widzowie programu “Rolnicy. Podlasie” z zapartym tchem śledzą przygody tytułowych bohaterów. Andrzej i Gienek z Plutycz są jednymi z ulubieńców widzów programu.

Gienek i Andrzej największymi gwiazdami serii o rolnikach z Podlasia?

Program “Rolnicy. Podlasie” emitowany przez Focus TV od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, ściągając ich w niedzielne wieczory przez ekrany telewizorów.

Andrzej i jego ojciec Gienek zamieszkujący wieś Plutycze budzą skrajne emocje. Jedni ich lubią, inni wręcz przeciwnie. Nie można jednak odmówić im pewnego rodzaju uroku, który tak czy inaczej ściąga telewidzów na niedzielny odcinek dalszych przygód. 

Program w odróżnieniu od innych podobnych najrealniej pokazuje różne typy gospodarstw, bez zbędnych upiększeń, bez odgrywania ról. 

Tragedia w gospodarstwie. Nie żyje rolnik zaatakowany przez byka

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma partnerkę

Widzowie oglądający ostatni odcinek wyemitowany 21 stycznia 2024 mogli usłyszeć przy okazji kolejnych perypetii rolników niecodzienne słowa Andrzeja. Naprawa zabytkowej wręcz obórki, którą uszkodził chętny na amory byk, skłoniła Andrzeja do przemyśleń.

U ludzi jest podobnie tak jak u zwierząt. Jak chce się kogoś poznać, to mężczyzna potrafi tysiące kilometrów przejechać za ta drugą połówką. Bo ja coś o tym wiem, u mnie też taka sytuacja jest. Byk tak samo. Poczuł, że coś mu może wyjść z tego i wyłamał ścianę.

Czy to oznacza, że już wkrótce w Plutyczach zawita wybranka serca Andrzeja?

Przygotowania do poszukiwań wybranki rozpoczęły się już wcześniej.

Widzowie programu już we wcześniejszych edycjach mogli z zaciekawieniem obserwować, jak Andrzej i Gienek radzą sobie w swoim prowadzonym tradycyjnie gospodarstwie. Widać jednak było, że domostwo i obejście wymaga kobiecej ręki i zadbania o rzeczy, o których panowie zdają się nie pamiętać. 

Andrzej zaczął z czasem bardziej dbać o dom, z pomocą nieodłącznego kompana ojca-Jastrzębia stopniowo remontuje dom. Rozbierają chylące się ku zniszczeniu budynki, aranżując teren po nich, chociażby oczkiem wodnym. Jak sam mówi, pora by poznać dziewczynę. 

Czy bohaterowi uda się ta sztuka? Trzymamy kciuki!