Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > "Rolnicy. Podlasie" Andrzej w ogniu krytyki: Jedyne mądre stworzenie na tej łące to bocian
Redakcja RolnikINFO
Redakcja RolnikINFO 10.07.2024 18:30

"Rolnicy. Podlasie" Andrzej w ogniu krytyki: Jedyne mądre stworzenie na tej łące to bocian

None
fot. youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze

Znany z programu "Rolnicy. Podlasie" Andrzej Onopiuk postanowił sprawdzić możliwości ładowarki marki Kingway w nietypowy sposób - do zgrabiania siana. Choć sam rolnik był zadowolony z testu, internauci nie szczędzili mu słów krytyki.

Co się stało?

Na nagraniu widzimy Andrzeja, jak podpina ładowarkę do zgrabiarki i próbuje zgrabić siano. Już na pierwszy rzut oka widać, że maszyna ma problem z uciągnięciem ciężkiego sprzętu. Rzędy siana nie formują się prawidłowo, a silnik ładowarki wydaje przerażający ryk.

Mimo widocznych trudności, Andrzej zapewnia, że jest zadowolony z testu. Podkreśla, że ładowarka poradziła sobie z zadaniem, a zbiornik paliwa wystarczy na cały dzień pracy.

Pieniądze dla rolników z małymi areałami. Krótki termin składania wniosków

Widzowie podzieleni

Internauci jednak nie podzielają jego entuzjazmu. W komentarzach pod filmem wyrażają swoje obawy o stan maszyny i krytykują Andrzeja za nieodpowiedzialne zachowanie.

"Ta ładowarka do żniw nie wytrzyma" - wieszczy jeden z komentujących. Inny dodaje: "Myślałem, że już mnie niczym nie zaskoczy, a jednak mu się udało. Jedyne mądre stworzenie na tej łące to bocian na łowach".

Niektórzy komentujący zarzucają też Andrzejowi, że kieruje się chęcią zaoszczędzenia paliwa na pokaz, a nie troską o maszynę. "Ciekawe czy naprawa tego sprzętu też będzie oszczędnością, jak mówisz chłopie" - pyta jeden z internautów.

Skąd u Andrzeja ładowarka?

Nową ładowarkę Andrzej kupił w marcu tego roku. Maszyna miała służyć do drobnych prac w gospodarstwie i do utwardzania podwórka.

Czy Andrzej rzeczywiście zaszkodził ładowarce? Czas pokaże, czy intensywne zgrabianie siana odbije się na jej kondycji.

Tagi: Ciągnik