RolnikInfo.pl
Andrzej

Rolnik Info - materiały własne

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Fani Andrzeja Onopiuka znanego z serialu "Rolnicy. Podlasie" z niecierpliwością czekają, kiedy ich ulubieniec znajdzie swoją drugą połówkę. O miłość nie jest łatwo, ale Andrzej - specjalnie dla portalu Rolnik Info - zdradził, iż nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci pięknej. Okazuje się, że pisze do niego około dwudziestu kobiet, które chcą być jego życiowymi partnerkami.

Rolnik wyznał również, iż marzą mu się dzieci i wybudowanie domu. Realizacja tych pragnień nie należy jednak do prostych zadań - mimo to Andrzej jest pełen nadziei na przyszłość. 

Belarka, dziewczyna, dom i dzieci

Fani kultowego serialu Rolnicy. Podlasie nie raz słyszeli o największym marzeniu Andrzeja, jakim była własna belarka. Dzięki pomocy dobrych ludzi i internetowym zbiórkowm pieniędzy, rolnik będzie mógł kupić belarkę za około 80 tysięcy złotych.

W rozmowie z redaktorem naczelnym portalu Rolnik Info Albertem Długowszewskim Andrzej Onopiuk skomentował sprawę następująco: 

- 80 tysięcy ta belarka kosztuje. To dla jednych dużo, dla drugich mało, bo rolnicy kupują nawet po 200, po 300 tysięcy.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Okazuje się jednak, że bohater serialu Rolnicy. Podlasie ma wiele innych marzeń dotyczących nie tylko rolnictwa, ale też swojego życia prywatnego. 

Andrzej zdradził, ile kobiet oczarował

- Marzenie ogromne to żeby dzieci mieć. (...) Najpierw to muszę dziewczynę poznać, później postawić dom i później dzieci - stwierdził bez wahania podlaski rolnik. Na pytanie Alberta Długoszewskiego, czy prowadzi korespondencję z kobietami, Andrzej odpowiedział z absolutną szczerością:

- Dziewczyn - powiem tak - jest chętnych około dwudziestu. Ja nie boję się dziewczyn, tak jak telewizji się nie boję, tylko się boję moich warunków, bo tutaj za bardzo nie ma nic. Ale dziewczyny piszą, że im to nie przeszkadza, bo mówią: wiedzą, w telewizji oglądają, jak wygląda podwórko, jak dom wygląda, nie ma łazienki.

Rolnik obawia się jednak, że w sytuacji, gdyby zaczął budować dom z unijnych dopłat, nie miałby wystarczających funduszy na kontynuowanie działalności rolniczej. Andrzej jest zatem między młotem a kowadłem i - najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości - nie zanosi się, by młodszy z Onopiuków miał budować własne siedlisko.

Dodał, że niestety nie otrzymuje unijnych dopłat na grunty, które dzierżawi, co nie wpływa pozytywnie na jego sytuację finansową. Jak zaznaczył, błoto na podwórku nie jest dla niego niczym strasznym i na co dzień mu nie przeszkadza.

- Ja sobie w gumowcach przejdę. Ale dla dziewczyn... - zawahał się. Zdaje się jednak, że zewnętrzny wygląd gospodarstwa nie jest największym wyzwaniem w kwestii zdobycia kobiecego serca. 

- Dla dziewczyny musi być sama pierwsza łazienka - podsumował Andrzej. - Musi być, tylko czy ona powstanie, to też nie wiem.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Rolnik Info - materiały własne

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.wieckowska@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

wiejski cmentarz

Wieś

Na wiejskim cmentarzu zniszczono nie tylko drzewa. Parafia otrzymała karę finansową

Czytaj więcej >
grzyby

Wieś

Policjant wybrał się z dzieckiem na grzyby. Doszło do nietypowego spotkania

Czytaj więcej >
pożar stodoła

Wieś

Pożar stodoły. Policja aresztowała właścicielkę posesji

Czytaj więcej >
polsat rolnictwo

Wieś

Polsat zapowiedział nowy program o rolnictwie. Na wieś pojadą mieszkańcy miast

Czytaj więcej >
gospodarstwo agroturystyczne

Wieś

Tragedia w gospodarstwie agroturystycznym. Tajemnicza śmierć seniorów

Czytaj więcej >
petycja rolnik info

Wieś

Rolnicy "niezaradni i zacofani"? Petycja przeciwko kłamliwemu wizerunkowi w telewizji

Czytaj więcej >