Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Adam z "Rolnik szuka żony" odwiedził Gienka i Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" w Lany Poniedziałek
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:33

Adam z "Rolnik szuka żony" odwiedził Gienka i Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" w Lany Poniedziałek

rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej

Rolnik mieszkający we wsi Pasieczniki Duże poinformował o wizycie u Andrzeja i Gienka znanych z serialu Rolnicy. Podlasie na swoim profilu na Facebooku. 

Adam z "Rolnik szuka żony" u Gienka i Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie"

Gdyby zapytać przypadkową osobę o najpopularniejsze obecnie formaty telewizyjne ukazujące życie na polskiej wsi, bez wątpienia padłyby dwa tytuły: Rolnik szuka żony oraz Rolnicy. Podlasie. Adam Kraśko był uczestnikiem pierwszej edycji hitu TVP. Choć żony nie znalazł ani podczas programu, ani po nim, rolnik twierdzi, że jest szczęśliwy. 

Z kolei Gienek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz swoją popularność zawdzięczają serialowi Rolnicy. Podlasie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych relacjonują częste wizyty swoich fanów w gospodarstwie. 

Tym razem do gwiazd Rolnicy. Podlasie zawitał rolnik Adam Kraśko. Odwiedziny miały miejsce 5 kwietnia 2021 roku, w Lany Poniedziałek. Na profilu rolnika z Pasiecznik Dużych pojawiły się zdjęcia dokumentujące wizytę w Plutyczach. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-4]

Na fotografiach widać Adama i Gienka, brakuje jednak Andrzeja. Dwaj mężczyźni są w wyraźnie dobrych nastrojach - z uśmiechem na ustach pozują do zdjęć w różnych miejscach w gospodarstwie.

Rolnicy znani z telewizji

Na portalu Facebook Adam Kraśko posiada profil, przedstawiając się jako osoba publiczna, a śledzi go ponad 8600 fanów. Gienek i Andrzej mają obecnie na Facebooku prawie 55 tysięcy fanów.

Nic zatem dziwnego, że wizyta gwiazd dwóch popularnych formatów telewizyjnych wzbudziła zainteresowanie w mediach. 

Co ciekawe, informacja o wizycie Adama Kraśki nie pojawiła się na profilu rolników z Plutycz.

Warto jednak zaznaczyć, że Andrzej i Gienek - jako osoby wyznania prawosławnego - nie obchodzili świąt wielkanocnych w miniony weekend. Prawosławna Wielkanoc przypada w tym roku dopiero 2 maja.

>

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook / Adam Kraśko, Gienek i Andrzej