Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Emilia Korolczuk w podróży. "Tylko 350 km do celu"
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Emilia Korolczuk w podróży. "Tylko 350 km do celu"

emilia korolczuk
YouTube.com / Ranczo Laszki

[aktualizacja w artykule: Wcale nie na wakacje. Emilka wyznała prawdę o celu swojej podróży]

Choć w wielu gospodarstwach trwa gorący czas żniw, a wielu rolników nie może sobie pozwolić na odpoczynek, to dynamika całorocznej pracy wygląda nieco inaczej w przypadku hodowców zwierząt. Emilia Korolczuk znana z serialu Rolnicy. Podlasie zdradziła na swoim profilu na Facebooku, że jest w drodze na wakacje.

Na podstawie wymiany zdań z fanami wiemy, że rolniczka zmierza właśnie w Bieszczady.

Emilia z Rolnicy. Podlasie zniknęła z Laszek i pojechała w Bieszczady

Każdy człowiek potrzebuje niekiedy pozostawić na chwilę swoje obowiązki i udać się tam, gdzie go oczy poniosą - o ile tylko pozwalają na to obowiązki zawodowe, doskonałym czasem na regenerację sił jest lato.

Jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce - Emilia Korolczuk znana z serialu Rolnicy. Podlasie - choć pracuje całymi dniami w gospodarstwie, znalazła czas na zasłużony wakacyjny wyjazd. Ulubienica widzów opublikowała na swoim facebookowym profilu wpis, w którym zamieściła zdjęcie z następującym podpisem:

- W drodze po marzenia. Dziś to ja zwiedzam Polskę, już tylko 350 km do celu - zakończyła tajemniczo.

Gdzie się udała bohaterka Rolnicy. Podlasie?

Emilia nie napisała wprost, w jakim kierunku zmierza. Również krajobraz rozciągający się za przednią szybą samochodu nie daje jasnej wskazówki co do celu podróży rolniczki.

Wierni fani nie omieszkali zapytać swojej ulubienicy, gdzie wybiera się na wakacyjny odpoczynek. Jedna z fanek odezwała się wprost:

- Kierunek Bieszczady?

- Dokładnie tak - odparła po chwili rolniczka.

Emilia z pewnością ceni sobie prywatność i chwilę spokoju od uroków popularności, toteż nie sprecyzowała, w jakiej miejscowości zamierza spędzić wolny czas.

Możemy tylko podejrzewać, że na południe Polski rolniczka wybrała się ze swoją córką i partnerem.

Fani z pewnością liczą na to, że Emilka wkrótce podzieli się z nimi nowym filmem z wakacyjnych wojaży na swoim kanale na portalu YouTube.com.

>

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk; YouTube.com / Ranczo Laszki