Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnik szuka żony": Kamila wyznała prawdę o swoim strachu. Widzowie wstrzymali oddech
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:43

"Rolnik szuka żony": Kamila wyznała prawdę o swoim strachu. Widzowie wstrzymali oddech

rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik Szuka Żony TVP

W niedzielę 19 września 2021 roku o godzinie 21:15 ruszyła ósma edycja kultowego reality show Rolnik szuka żony. W kolejnej odsłonie rolniczego programu randkowego zobaczymy zmagania pięciu uczestników - trzech rolników i dwóch rolniczek.

Ogromne zainteresowanie - już od momentu przedstawienia wizytówek w telewizji - budzi producentka pieczarek Kamila. Przed kamerami w pierwszym odcinku ósmej serii odniosła się do listów od mężczyzn chcących poznać ją bliżej:

- Bałam się, że dostanę ich za dużo i będzie ciężki wybór.

Widzowie z pewnością wstrzymali oddech tuż przed tym, kiedy prowadząca Marta Manowska zdradziła, ile listów otrzymała producentka pieczarek.

Rolnik szuka żony. Pierwszy odcinek ósmej serii programu

Rolniczy program reality show Rolnik szuka żony od dobrych kilku lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dzięki produkcji wielu uczestników poznało swoje drugie połówki, pobrało się, a nawet doczekało dzieci.

W niedzielę 19 września 2021 roku na TVP1 wystartowała ósma edycja show wyczekiwanego z niecierpliwością przez miliony telewidzów.

Udział w programie biorą dwie rolniczki - Kamila i Elżbieta, a także trzech rolników: Karol, Krzysztof i Stefan. Już od momentu publikacji wizytówek w telewizji, ogromne emocje wzbudziła producenta pieczarek - Kamila.

Problem ze zbyt dużą liczbą listów

W siódmej edycji rolniczego reality show rekord dotyczący liczby otrzymanych listów został pobity przez Magdalenę. Choć rolniczka nie związała się z żadnym z zaproszonych przez siebie trzech mężczyzn do gospodarstwa, to później wśród pozostałych wiadomości odnalazła list od Jakuba, z którym tworzy teraz szczęśliwą rodzinę.

Widać zatem, że klęska urodzaju w kwestii listów nie musi wcale oznaczać powodzenia w znalezieniu miłości. Zdaje się, że od samego początku przeczuwała to Kamila, która w pierwszym odcinku ósmej serii Rolnik szuka żony wyznała przed Martą Manowską:

- Bałam się, że dostanę ich [listów - przyp. red.] za dużo i będzie ciężki wybór.

Kamila miała trafne przeczucia, bowiem pobiła rekord Magdaleny w liczbie otrzymanych listów. Napisało do niej prawie 500 zainteresowanych mężczyzn.

To, czy producentka pieczarek znajdzie w programie miłość swojego życia, z pewnością pokażą kolejne odcinki Rolnik szuka żony.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / Rolnik Szuka Żony TVP