RolnikInfo.pl
rolnik szuka żony

Facebook / Rolnik Szuka Żony TVP

"Rolnik szuka żony": Kamila wyznała prawdę o swoim strachu. Widzowie wstrzymali oddech

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

W niedzielę 19 września 2021 roku o godzinie 21:15 ruszyła ósma edycja kultowego reality show Rolnik szuka żony. W kolejnej odsłonie rolniczego programu randkowego zobaczymy zmagania pięciu uczestników - trzech rolników i dwóch rolniczek.

Ogromne zainteresowanie - już od momentu przedstawienia wizytówek w telewizji - budzi producentka pieczarek Kamila. Przed kamerami w pierwszym odcinku ósmej serii odniosła się do listów od mężczyzn chcących poznać ją bliżej:

- Bałam się, że dostanę ich za dużo i będzie ciężki wybór.

Widzowie z pewnością wstrzymali oddech tuż przed tym, kiedy prowadząca Marta Manowska zdradziła, ile listów otrzymała producentka pieczarek.

Rolnik szuka żony. Pierwszy odcinek ósmej serii programu

Rolniczy program reality show Rolnik szuka żony od dobrych kilku lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dzięki produkcji wielu uczestników poznało swoje drugie połówki, pobrało się, a nawet doczekało dzieci.

W niedzielę 19 września 2021 roku na TVP1 wystartowała ósma edycja show wyczekiwanego z niecierpliwością przez miliony telewidzów.

Udział w programie biorą dwie rolniczki - Kamila i Elżbieta, a także trzech rolników: Karol, Krzysztof i Stefan. Już od momentu publikacji wizytówek w telewizji, ogromne emocje wzbudziła producenta pieczarek - Kamila.

Problem ze zbyt dużą liczbą listów

W siódmej edycji rolniczego reality show rekord dotyczący liczby otrzymanych listów został pobity przez Magdalenę. Choć rolniczka nie związała się z żadnym z zaproszonych przez siebie trzech mężczyzn do gospodarstwa, to później wśród pozostałych wiadomości odnalazła list od Jakuba, z którym tworzy teraz szczęśliwą rodzinę.

Widać zatem, że klęska urodzaju w kwestii listów nie musi wcale oznaczać powodzenia w znalezieniu miłości. Zdaje się, że od samego początku przeczuwała to Kamila, która w pierwszym odcinku ósmej serii Rolnik szuka żony wyznała przed Martą Manowską:

- Bałam się, że dostanę ich [listów - przyp. red.] za dużo i będzie ciężki wybór.

Kamila miała trafne przeczucia, bowiem pobiła rekord Magdaleny w liczbie otrzymanych listów. Napisało do niej prawie 500 zainteresowanych mężczyzn.

To, czy producentka pieczarek znajdzie w programie miłość swojego życia, z pewnością pokażą kolejne odcinki Rolnik szuka żony.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

  • Nielegalny proceder w gospodarstwie. Rośliny miały służyć jako karma dla kur

  • Wielkopolskie: zdewastowano pasiekę. Zginęło 420 tys. pszczół

  • Pomorze: trąba lądowa nad wsią. IMGW ostrzega przed trudnymi warunkami pogodowymi

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook / Rolnik Szuka Żony TVP

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.wieckowska@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

Gienek i Andrzej - AGROunia

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc

Czytaj więcej >

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
belarka

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

Czytaj więcej >
ranczo laszki emilia

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka

Czytaj więcej >