Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Sara z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa radości. Właśnie "odhaczyła swój cel"
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 22.06.2024 11:51

Sara z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa radości. Właśnie "odhaczyła swój cel"

Sara Jakubińska
fot. sara.jakubinska/ Instagram

Uczestniczka 10 edycji "Rolnik szuka żony" Sara Jakubińska zdecydowanie może być z siebie dumna. Wczoraj pojawił się w mediach społecznościowych post Sary, w którym kobieta chwali się, że obroniła pracę inżynierską na Politechnice Warszawskiej. Internauci od razu pospieszyli z gratulacjami. 

Sara z "Rolnik szuka żony" kandydatką Artura

Sarę Jakubik poznaliśmy w 10 odsłonie matrymonialnego show TVP1 “Rolnik szuka żony”. Kobieta była jedną z kandydatek rolnika Artura, który niemalże od pierwszego spojrzenia był zauroczony brunetką o bujnych, kręconych włosach. Zainteresowanie Sarą przerodziło się w bliższą relację.

Para zaczęła się spotykać, jednak częstotliwość randek poza kamerami zaczęła mocno spadać, a wszystko przez obowiązki rolnika na gospodarstwie. Artur zasypany pracą, powoli tracił zainteresowanie Sarą, która zbyt często usiłowała wyciągać rolnika do kina czy teatru. Artur twierdził, że takie wyjścia nie są dla niego. W finale okazało się, że zauroczenie Artura Sarą minęło i para rozstała się na tydzień przed odcinkiem finałowym. 

Nie jesteśmy razem od tygodnia. Straciłam czas, energię i cząstkę siebie. - mówiła z żalem Sara Jakubińska.

Krajowy bób w sprzedaży. Jakie ceny na giełdzie, targach i u rolnika?

Sara Jakubińska osiągnęła i odhaczyła swój cel

Niepowodzenie w relacji z Arturem nie doprowadziło Sary na skraj rozpaczy, przeciwnie. 23-letnia kobieta mieszka i pracuje w Warszawie. Choć od zawsze marzyła o swojej własnej rodzinie i dzieciach, teraz musiała odłożyć na bok te marzenia, aby spełnić się w innej roli. Sara w piątek opublikowała post na swoim Instagramie z niesamowitą wiadomością.

Od dziś Pani Inżynier. Kolejny cel z mojej listy nareszcie odhaczony. Pora brać się za następne (ale najpierw zasłużony odpoczynek)— napisała Sara w mediach społecznościowych. 

Uczestnika "Rolnika" skończyła studia na Politechnice Warszawskiej i właśnie obroniła pracę inżynierską, z czego jest niezmiernie dumna.

Fani gratulują Sarze sukcesu

Sara na InstaStories napisała, że jej nieobecność była spowodowana przygotowaniami do obrony pracy inżynierskiej. Wczoraj Sara oznajmiła światu, że skończyła studia i osiągnęła swój cel. Taka wiadomość spowodowała lawinę komentarzy internautów, którzy gratulowali Sarze sukcesu.

Zrzut ekranu 2024-06-22 113829.png
fot. Sara Jakubińska/Instagram

Witaj w gronie inżynierek. - napisała jedna z internautek.
Sara wielkie gratulacje z okazji zdobycia dyplomu inżyniera. Nie tylko jesteś piękną ale również bardzo zdolną kobietą. - gratulowała kolejna internautka.

Sara nie ukrywa, że kolejnym jej krokiem będą studia magisterskie. Redakcja Rolnik Info gratuluje Sarze obrony i życzy kolejnych sukcesów życiowych.