Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Nicola z "Rolnika" powiększyła usta. Reakcja mężczyzn natychmiastowa
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 15.06.2024 14:17

Nicola z "Rolnika" powiększyła usta. Reakcja mężczyzn natychmiastowa

Nicola rolniczka
fot. Instagram/nicolagaw

Uczestniczka 10 edycji "Rolnik szuka żony", zdecydowała się odwiedzić gabinet medycyny estetycznej i wykonać zabieg...powiększenia ust. Nikola mimo strachu przed bólem podczas zabiegu, odważyła się zmienić wygląd swojej twarzy. Efektami po zabiegu pochwaliła się w mediach społecznościowych. Pod filmem pojawiła się lawina komentarzy od zachwyconych kobiet i oburzonych mężczyzn, którzy są przeciwnikami takich zabiegów. Zobaczcie sami.
 

Najpierw udział w programie i Familiadzie, a teraz to...Nikola ma wyjątkową odwagę

Nicolę poznaliśmy w 10 odsłonie kultowego już programu matrymonialnego "Rolnik szuka żony". Śliczna Nicola i dwie inne kandydatki na żonę zostały zaproszone na gospodarstwo Dariusza, jednak finalnie rolnik postanowił kontynuować bliższą relację właśnie z Nicolą. Znajomość nie przetrwała próby czasu i para rozstała się.

22-letnia blondynka niedawno brała udział razem ze swoją rodziną w "Familiadzie", jednak do finału nie udało się im dostać. Nicola, mimo to może cieszyć się niezwykłą popularnością. Kobieta na swoim Instagramie zdobyła rzeszę fanów. Jej fanpage śledzi już prawie 70 tysięcy internautów. 

Rolnik wjechał ciągnikiem z przyczepami do stawu. W akcji dwa zastępy straży pożarnej

Nicola zapragnęła być jeszcze piękniejsza

Mieszkanka Borówna pod Bydgoszczą, chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, dzięki czemu zdobywa uznanie mężczyzn. Ostatnio zdecydowała się na trudny dla niej krok. Nicola bowiem zapragnęła powiększyć usta! Pragnienie pełnych ust wygrało ze strachem przed igłami. Najpierw jednak Nicola musiała odbyć konsultacje, a następnie otrzymała znieczulenie, w celu zminimalizowania bólu. 

Byłam zestresowana, ponieważ tak jak większość nienawidzę igieł i boję się bólu. Ale sam zabieg, muszę wam przyznać, wcale nie był tak bolesny. A ból był do przeżycia. Na filmie wygląda to dość drastycznie, ale są to tylko pozory - stwierdziła Nicola.

Nicola jest wyraźnie zadowolona z finalnego efektu powiększenia ust. Czeka ją jednak kolejny zabieg, jakim jest wywinięcie górnej wargi. 

Reakcja mężczyzn na powiększenie ust Nicoli

Uczestniczka "Rolnika" podoba się wielu mężczyznom, którzy zachwycają się jej urokiem osobistym. Pod jej zdjęciami w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo pozytywnych opinii na jej temat. Teraz jednak, już po zabiegu i opublikownaiu efektów powiększenia ust Nicoli, męzczyźni zaczęli krytykować 22-latkę. Ingerencja w ciało młodej Nicoli, zdecydowanie została źle odebrana przez męską część jej obserwatorów.

Po co to zrobiłaś? Czegoś ci brakowało? Ładna, naturalna, młoda dziewczyna. - napisał obserwator.
Bez tego wyglądałaś cudownie. - dodał kolejny mężczyzna.
No szkoda, naprawdę. Według mnie było ci to niepotrzebne - dodał komentarz Patryk.

Przepaść między kobietami a mężczyznami jest niesamowita. Zabiegiem Nicoli zachwycone były natomiast prawie wszystkie panie. Ochów i achów nie brakowało, słów uznania, pochwał i pozytywnych komentarzy było wiele. Jak wam się podoba efekt końcowy zabiegu powiększenia ust Nicoli?